Екс-суддя Зварич збільшив суму позову до львівської газети

У своїх позовах Зварич вимагає визнати інформацію газети неправдивою і яка грубо порушує його конституційні права і зачіпає його честь і гідність.

У четвер, 27 серпня, у Франківському районному суді Львова відбулося попереднє судове засідання за двома позовами колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича про захист честі і гідності до газети "Високий замок" та журналіста цього видання Омара Узарашвілі.

Приводом для подачі позовів послужили три статті газети: "Зварич очолював банду" (30 червня 2009 року), "Двері судді облили кров'ю" (21 липня 2009 року) і "чинити правосуддя за прейскурантом Зварича" (23 липня 2009 року).

За словами адвоката Зварича Юлії Ірванець, у своїх позовах її клієнт вимагає визнати інформацію газети "Високий замок" неправдивою і яка грубо порушує його конституційні права і зачіпає його честь і гідність.

"Ніхто не давав права до рішення суду звинувачувати людину в злочинах", - уточнила пані Ірванець. "У зв'язку з цим прошу зобов'язати опублікувати спростування та виплатити мені моральну компенсацію", - вимагає в позовній заяві Ігор Зварич, визначаючи суму відшкодування у 250 тис. грн: 150 тис. - від редакції "Високого замку" і 100 тис. - від автора публікацій.

Автор статей Омар Узарашвілі вважає, що він не порушував закон. "Я подавав інформацію, яку поширювали структури СБУ, Генпрокуратура і президент України. Крім того, про це писали багато українських видання", - підкреслив він.

Суддя Світлана Маркіянова повідомила, що "в даний момент у Франківському районом суді на розгляді знаходяться ще 30 позовів до мас-медіа, журналістам, працівникам Генпрокуратури і президенту України" від пана Зварича.

Нагадаємо, раніше редактор видання Наталія Балюк заявляла, що обурення Зварича викликала публікація в одному з номерів газети за квітень під заголовком "Вершили правосуддя "за прейскурантом". Раніше Зварич вимагав стягнути з газети і автора 100 тисяч гривень.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич судиться з газетою, яка назвала його посівальником

Суддя-хабарник Зварич: мої права порушуються на очах усієї України

Екс-суддя Зварич особисто хоче повернути Ющенку свою нагороду

Суддя-хабарник Зварич подав у суд на Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: