Екс-заступник глави Адміністрації президента Шимків знайшов нову роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він планує виводити українську фармацевтику на світовий рівень.

Колишній заступник Адміністрації президента Дмитро Шимків, який залишив державну посаду наприкінці літа, очолив раду керуючої компанії "Фармацевтична фірма "Дарниця". До його компетенцій увiйдуть міжнародні зв’язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Про це у середу, 19 вересня, Шимків повідомив у своєму Facebook.

"Дарниця" - це сучасна, динамічна та прибуткова українська компанія. Виведення її в клуб світових фармацевтичних гравців – цікавий виклик для мене як бiзнесмена. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється "Дарницею" в Україні, але й інвестується в Україну", - зазначив Шимків.

Він зауважив, що йому цікаво буде попрацювати у цьому напрямку оскільки фармацевтика в Україні має великий потенціал і перспективу на міжнародних ринках.

В кінці літа я оголосив про свою перерву у політичній кар’єрі та про повернення до бізнесу. Наступні декілька років планую працювати в радах різних інноваційних компаній, пропозиції від яких я розглядаю. Сьогодні повідомляю, що прийняв пропозицію очолити раду керуючої компанії Фармацевтична фірма "Дарниця" Чому медицина та фармацевтика? • Довголіття, якість життя, precise medicine та вертикально інтегровані медичні рішення – це нові глобальні можливості інновацій, створених конвергенцією сучасних біотехнологій, ІТ, AI, дослідження ДНК та фармацевтики. Саме цей напрямок вважається майбутнім на наступні 25 років, аналогічно до індустрії високих технологій останніх 25 років. • Фармацевтичні та технологічні компанії є світовими лідерами інвестицій в R&D, що означає створення майбутнього, а їх присутність серед топ 100 найбільш швидко зростаючих компаній означає великі бізнес можливості. • Фарма - це повноцінний високомаржинальний бізнес із дослідженнями та розробкою, випробуваннями, високо-технологічним виробництвом, виводом на ринок широкого портфелю продуктів, їх патентуванням, міжнародною дистрибуцією та логістикою, і, звісно, це безпосередня робота із споживачами та вплив на їх здоров’я. • Фармацевтичний ринок України швидко зростає та має великий потенціал (як видно нижче на відео), а українські розробки мають чудову перспективу на міжнародних ринках. «Дарниця» - це сучасна, динамічна та прибуткова українська компанія, яка використовує інноваційні технології та надсучасне обладнання, з понад 200 млн. євро інвестицій у виробництво та роботизацію, у повній відповідності з найвищими міжнародними стандартами, зокрема EU GMP. «Дарниця» є лідером українського бізнесу в усіх аспектах своєї діяльності. Виведення «Дарниці» в клуб світових фармацевтичних гравців – це цікавий challenge для мене. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється «Дарницею» в Україні, але і інвестується в Україну. Я розділяю підходи родини Загоріїв щодо соціальної відповідальності великого бізнесу в глобальному сенсі. І зокрема у меценатській та благодійницькій діяльності. Отже виклик прийнято. Це була перша пропозиція, від якої я не зміг відмовитись. Далі буде.

Опубликовано Dmytro Shymkiv Cреда, 19 сентября 2018 г.

При цьому він додав, що наступні декілька років планує працювати в радах різних інноваційних компаній, пропозиції від яких він розглядає.

Повний текст інтерв'ю ТСН.ua з Шимківим за підсумками його роботи в Адміністрації читайте за посиланням

"Фармацевтична фірма "Дарниця" заснована у 1930 році. Портфель компанії включає близько 250 найменувань готових лікарських засобів. Чистий прибуток компанії в 2017 році 342 млн грн.

Нагадаємо, 31 серпня Президент Петро Порошенко звільнив Дмитра Шимківа з посади заступника глави Адміністрації Президента. Шимків тоді казав, що збирається повернутися у бізнес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції