Екс-заступник глави "Нафтогазу" повернув собі посаду

"Нафтогаз" змінив топ-менеджерів. Глава компанії Євген Бакулін отримав трьох нових заступників.

Кабінет міністрів призначив Володимира Тріколіча першим заступником голови правління НАК "Нафтогаз України". Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 24 березня.

Заступниками голови правління НАК "Нафтогаз України" призначено Євгена Корнійчука та Едуарда Швидкого.

Нагадаємо, Тріколіч був звільнений з посади заступника голови правління "Нафтогазу" 27 травня 2009 року. Тоді Тріколіч написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Однак, за інформацією джерел, близьких до тодішнього глави правління НАК Олега Дубини, у нього відбулося серйозне обговорення з Тріколічем проблеми махінацій на українському ринку розподілу газу. Джерела в оточенні Тріколіча стверджують, що головним приводом для незадоволеності ним став той факт, що він дозволив виділити ліміти газу хімічним заводам - ВАТ "Кримський содовий завод" і ЗАТ "Кримський титан", що належать співвласникові RosUkrEnergo Дмитру Фірташу.

Тріколіч на посаді заступника голови правління "Нафтогазу" займався питаннями внутрішньої дистрибуції газу.

За інформацією ЗМІ, Євген Корнійчук протягом 2004-2005 років працював заступником генерального директора з фінансів ДК "Укргазвидобування" ("дочка" "Нафтогазу"). В останні роки займав керівні посади на підприємствах нафтогазової галузі.

Едуард Швидкий в 2003-2005 роках працював на керівних посадах у дочірніх підприємствах та головний структурі "Нафтогазу України". З 2005 по 2007 рік працював заступником голови правління НАК "Надра України". У 2007-2008 роках обіймав посади першого заступника і заступника голови правління "Нафтогазу".

Нагадаємо, 15 березня НАК "Нафтогаз України" очолив Євген Бакулін.

"Нафтогаз" є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України. Чистий прибуток компанії в 2009 році скоротився в порівнянні з 2008 роком на 79,5% - до 287,5 млн доларів.

Читайте також:

В "Укртрансгазі" змінили керівництво

Moody's відкликало рейтинги вірогідності дефолту "Нафтогазу"

"Нафтогаз" отримав одне з найбільших нафтогазових родовищ України

Борги "Нафтогазу" за останні два роки не збільшилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: