Екс-заступника голови "Нафтогазу" заарештували на 2 місяці

Суд відхилив клопотання адвокатів про збереження як міру запобіжного заходу підписки про невиїзд, а також клопотання народних депутатів про взяття Діденка на поруки.

Печерський районний суд Києва обрав для колишнього заступника голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка міру запобіжного заходу у вигляді арешту терміном на два місяці. Таке рішення було ухвалене судом 12 липня.

Суд відхилив клопотання адвокатів про збереження як міру запобіжного заходу підписки про невиїзд, а також клопотання народних депутатів про взяття Діденка на поруки.

Суд мотивував своє рішення тим, що Діденко, маючи високий соціальний статус, оскільки свого часу перебував на відповідальній посаді, має можливість перешкоджати слідству, тому для того, щоб це попередити, суд обрав для нього арешт.

Сам Ігор Діденко в суді закликав політиків не використовувати у власних інтересах порушену проти нього кримінальну справу. Він попросив суддів зважити на поганий стан його здоров'я і той факт, що в нього на утриманні перебувають троє неповнолітніх дітей і мати у похилому віці.

Колишній заступник голови "Нафтогазу" висловив переконання, що правду рано чи пізно буде знайдено. Водночас, він наголосив у своєму зверненні до судді на тому, що слідство "брутально нехтує правдивими доказами, маніпулює тими чи іншими матеріалами".

Як відомо, Діденко є фігурантом порушеної СБУ справи про завдання збитків Україні за результатами розгляду позову RosUkrEnergo до "Нафтогаза" у Стокгольмському арбітражі.

9 липня співробітники СБУ затримали колишнього заступника керівника "Нафтогаза" Ігоря Діденка за "низку зловживань в економічній сфері".

Діденко обіймав посаду першого заступника глави НАК "Нафтогаз України" за часів уряду Юлії Тимошенко. Він виконував обов'язки голови "Нафтогазу", поки колишній керівник НАКу Олег Дубина перебував на лікарняному.

Читайте також:

Діденко на суді напирав на погане здоров'я і трьох дітей

Тимошенко приїхала до затриманого екс-заступника глави "Нафтогазу"

Тимошенко: арешт екс-заступника глави "Нафтогазу" був подарунком Януковичу

ВідеоЕкс-заступника голови "Нафтогазу" заарештували на 2 місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: