Ексклюзив ТСН: нові подробиці розлучення подружжя Черновецьких

Дружина мера Києва Леоніда Черновецького Аліна Айвазова У телефонній розмові повідала журналістам ТСН, що уже 8 років не живе з чоловіком, тому що перегоріла.

Дружина київського мера Леоніда Черновецького Аліна Айвазова уже 8 років не живе з чоловіком, тому що перегоріла.

Про це вона розповіла у телефонній розмові журналістам ТСН.

Аліна Айвазова наразі перебуває в Монако. Відпочиває після лікування артриту.Подробиці кохання свого чоловіка та Олени Савчук не коментує, але із задоволенням згадує, як Савчук працювала у неї продавчинею.

"Олена Савчук працювала у мене продавцем, а її чоловік Савчук, я не пам'ятаю, як його звуть, у мене працював у Конча-Заспі садівником або комендантом, от я не пам'ятаю точно. У мене просила про це Софія Савчук - працевлаштувати її доньку Олену і працевлаштувати її зятя", - згадує Айвазова.

Від Черновецького вона вирішила піти ще вісім років тому, бо пристрасть вщухла: "Я зрозуміла, що моє серце – все, всередині уже немає того кохання, як до чоловіка".

День коли екс-мер погодився розлучитись Айвазова називає найщасливішим у своєму житті.

"Послухайте, ви ж розумієте, що я красива жінка, ви подивіться на мої фотографії. Я думаю у мене дуже багато залицяльників. Але я кавказька жінка. Перше, мене повинні полюбити. Друге, я повинна полюбити. А третє, я ніколи не буду зустрічатися з чоловіком поки я не вийду заміж. Навіть він не зможе мене поцілувати", - запевняє дружина мера, додаючи, що схудла на 13 кілограмів і почувається на всі сто. Щоправда, приїхати на вісімдесятиріччя мами Люсі Степанівни не встигла.

Журналісти ТСН привітали Люсю Степанівну Айвазову - поїхали святкувти ювілей до квартири Аліни в будинок неподалік Верховної Ради.

Мати дружини столичного голови святкує день народження разом із донькою Інгою та кількома прихожанами Посольства Божого. Аліна ж, коли повернеться, хоче повезти маму на батьківщину, до Грузії. Зять вітання теж надіслав.

Нагадаємо, раніше Айвазова розповіла, що, дізнавшись з "дзвінків доброзичливців" про стосунки свого чоловіка з іншою жінкою, подала на розлучення. Але на прохання дітей відкликала позов.

Вона також розповіла, що Черновецький домігся багато чого завдяки їй і її батькові.

Після цього мер Києва, у свою чергу, заявив, що його стосунки з дружиною неминуче закінчаться розлученням.

"Ми не живемо разом, як чоловік і дружина, вже дуже багато років. І, незважаючи на це, я відчуваю до моїй дружини щиру повагу, як до матері моїх дітей і жінку, яку я любив протягом багатьох років", - заявив Черновецький.

Читайте також:

Черновецький розповів про дружину і коханку: я обов'язково розлучуся

Дружина Черновецького: якби не мій тато, Льоня був би алкоголіком та валявся у канаві

Дружина Черновецького передумала розлучатися

Айвазова розлучається з Черновецьким через його вагітну коханку

ВідеоЧерновецький та Айвазова вже вісім років не живуть разом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: