Ексклюзив ТСН. П'ятеро близнят в Одесі отримали 5-кімнатну квартиру

Ексклюзив ТСН. П'ятеро близнят в Одесі отримали 5-кімнатну квартиру

Родина також потребує машини, гроші на яку може переказати кожен.

Єдина в Україні п'ятірня переїхала в нову 5-кімнатну квартиру. Житло в Одесі зачатим природним шляхом трьом хлопчикам і двом дівчаткам подарували місцеві чиновники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Велика сім'я переїхала в нове помешкання з бабусиної дачі. Двоярусна квартира розташована на 16-му поверсі будинку. Першим у приміщення занесли маленького Дениса, який і народився першим. Спеціально не планували – в суматорі так склалося випадково. У приміщенні ще потрібно багато чого робити, бо спальня дітвори – єдина кімната, де є меблі. Ліжка туди пожертвували одесити. Хоч у квартирі бракує безлічі необхідного – батьки щасливі.

Відео Єдина в Україні п’ятірня переїхала в нове житло

Медики витратили на допомогу вагітній матері близько 100 тисяч гривень. Скидалися навіть приватно, бо випадок унікальний. "Подивилися по статистиці – один випадок на 50 мільйонів! Мама – це справжня жінка. Вона хотіла цих діток", - кажуть лікарі. Вони були здивовані тим, наскільки швидко і легко минулися пологи. "Рідко так буває, що діти народжуються один за одним без усілякого зусилля. Спочатку хлопчик, потім дівчинка, знову хлопчик, дівчинка, хлопчик", - кажуть акушери.

У півроку дівчатка набрали майже 7 кілограмів, хлопчики – 8. Тепер багатодітна родина з Одеси найбільше потребує автомобіль, бо один виїзд у місто із п'ятірнею обходиться їм у тисячу гривень. Для бажаючих допомогти сім'ї – є номер банківської карти. Гроші можна перерахувати матері Кобелецькій Оксані Вадимівні на картку Приватбанка за номером 4149 4978 6694 3659.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів