Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексклюзив ТСН. П'ятеро близнят в Одесі отримали 5-кімнатну квартиру

Родина також потребує машини, гроші на яку може переказати кожен.

Єдина в Україні п'ятірня переїхала в нову 5-кімнатну квартиру. Житло в Одесі зачатим природним шляхом трьом хлопчикам і двом дівчаткам подарували місцеві чиновники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Велика сім'я переїхала в нове помешкання з бабусиної дачі. Двоярусна квартира розташована на 16-му поверсі будинку. Першим у приміщення занесли маленького Дениса, який і народився першим. Спеціально не планували – в суматорі так склалося випадково. У приміщенні ще потрібно багато чого робити, бо спальня дітвори – єдина кімната, де є меблі. Ліжка туди пожертвували одесити. Хоч у квартирі бракує безлічі необхідного – батьки щасливі.

Відео Єдина в Україні п’ятірня переїхала в нове житло

Медики витратили на допомогу вагітній матері близько 100 тисяч гривень. Скидалися навіть приватно, бо випадок унікальний. "Подивилися по статистиці – один випадок на 50 мільйонів! Мама – це справжня жінка. Вона хотіла цих діток", - кажуть лікарі. Вони були здивовані тим, наскільки швидко і легко минулися пологи. "Рідко так буває, що діти народжуються один за одним без усілякого зусилля. Спочатку хлопчик, потім дівчинка, знову хлопчик, дівчинка, хлопчик", - кажуть акушери.

У півроку дівчатка набрали майже 7 кілограмів, хлопчики – 8. Тепер багатодітна родина з Одеси найбільше потребує автомобіль, бо один виїзд у місто із п'ятірнею обходиться їм у тисячу гривень. Для бажаючих допомогти сім'ї – є номер банківської карти. Гроші можна перерахувати матері Кобелецькій Оксані Вадимівні на картку Приватбанка за номером 4149 4978 6694 3659.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції