Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рейс перед тим вилетів з аеропорту Ататюрка, однак потрапив у негоду.

Пасажирський лайнер авіакомпанії Atlas Global здійснив аварійну посадку в аеропорту Стамбула. Звідти він вилетів перед тим, як потрапити у шторм і зазнати ушкоджень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео Український пілот посадив пошкоджений градом літак і став героєм у Туреччині

Рейсу на Кіпр довелося розвернутися, бо крупний град, розміром із мандарин, побив скло в кабіні пілотів і понівечив фюзеляж літака. Аеропорт Ататюрка закрив злітну смугу через негоду, однак для пошкодженого борту зробив виняток і дозволив посадку. Пілотам довелося садити літак майже наосліп, аварійне приземлення знімали свідки та транслювали наживо турецькі телеканали. Які й розповіли, що льотчикам після успішного повернення аплодував увесь аеропорт.

Капітаном екіпажу, що віртуозно посадив побитий градом літак у Стамбулі, виявився українець. ТСН отримала фото екіпажу одразу після приземлення та вдалося зв'язатися з капітаном – Олександром Акоповим. Він розповів, що зараз усі працівники лайнера перебувають у Стамбулі та святкують своє друге народження. "Я 30 років літаю. Ну, ви бачили, як літак сів? Нормально? Пасажирі живі", - не приховує радості український пілот. "Це нормальне явище. Звичайна професійна надійність. Наш локатор не показував це явище природне, тому так вийшло. Це було важко, але головне - люди цілі", - додав він.

На облавку в момент посадки перебували 121 пасажир і 6 членів екіпажу. Як уже повідомлялося, шторм із градом та зливою тривав цілу годину в Стамбулі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції