Ексміністр закордонних справ Клімкін знайшов нову роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він працюватиме в Українському інституті майбутнього.

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін куруватиме нову програму в Українському інституті майбутнього.

Про це повідомляє пресслужба аналітичного центру.

"До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014-2019 рр Павло Клімкін. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних та російських досліджень, яку UIF запроваджує з січня цього року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що головними напрямами цієї програми будуть  протидія російській агресії проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи та комплексна інтеграція в європейський та трансатлантичний простір.

Нагадаємо, Павло Клімкін у 2014-2019 роках був міністром закордонних справ України. До того був заступником міністра, а також перед 2014 роком кілька років пропрацював послом у Німеччині.

Відео Клімкін заявив про початок політичної відпустки

Слід притягнути до відповідальності міністра закордонних справ Клімкіна - це заявив очільник президентського офісу Андрій Богдан на продовження скандалу через неузгоджену з президентом дипломатичну відповідь на російську ноту щодо можливості звільнення полонених українських моряків. У команді Зеленського наполягають: зовнішньополітичну позицію України представляє глава держави, тому головний дипломат має доповідати президенту про свої наміри.    

Клімкін заявив про початок політичної відпустки

Залиште свій коментар

Вибір редакції