Експерекладач Гройсмана, якого звинувачували у шпигунстві, визнав провину та вийшов на волю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він уклав угоду із прокуратурою.

Колишній перекладач експрем’єра Володимира Гройсмана Станіслав Єжов визнав свою провину у державній зраді та вийшов на волю за "законом Савченко".

Про це йдеться у вироку суду від 22 серпня.

"21.08.2019 року між обвинуваченим ОСОБА_1 та прокурором Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Банником О.С. укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої ОСОБА_1 беззастережно визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 28 ч. 2, 111 ч. 1 КК України, щиро розкаявся у вчиненому, критично оцінює свою злочинну поведінку, в тому числі шляхом повного визнання вини і готовності нести кримінальну відповідальність, активно сприяє розкриттю вчиненого за попередньою змовою групою осіб злочину; добровільно надає та в подальшому зобов`язаний надавати визнавальні та викривальні показання суду в з`ясуванні обставин діяльності співучасників злочину, що мають істотне значення для повного їх викриття", - повідомляється у рішенні суду.

Відповідно, врахувавши ці обставини, суд засудив Єжова до 3 років 28 днів позбавлення волі. Згідно із "законом Савченко" він вже відбув покарання та вийшов на волю.

Нагадаємо, колишній перекладач Гройсмана підозрюється в державній зраді. Єжова затримали співробітники СБУ наприкінці 2017 року. Правоохоронці вважають, що чиновник секретаріату Кабміну, заступник керівника протоколу передавав російським кураторам інформацію про діяльність українського уряду.

За даними слідства, Гройсман іще до затримання надав згоду на відстеження дій свого підлеглого, аби вони були задокументовані та правоохоронці мали належні докази в суді. Сам Єжов провини не визнає. Докладніше про цю справу читайте у матеріалі: Шпигунські ігри. Як тривав перебіг справи експерекладача Гройсмана.

Відео Перекладачу прем'єр-міністра Гройсмана суд обрав запобіжний захід

Станіслав Єжов проведе під вартою до 17го лютого. Засідання відбувалося в закритому режимі на прохання військової прокуратури. Утім, журналісти побачили заступника керівника протоколу Кабміну до початку засідання. Він був у скляному акваріумі для арештантів. На численні запитання журналістів відповідав мовчанкою.

Перекладачу прем'єр-міністра Гройсмана суд обрав запобіжний захід

Залиште свій коментар

Вибір редакції