Експерекладач Гройсмана, якого звинувачували у шпигунстві, визнав провину та вийшов на волю

Дата публікації
Перегляди
4577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експерекладач Гройсмана, якого звинувачували у шпигунстві, визнав провину та вийшов на волю

Фото: УНІАН

Він уклав угоду із прокуратурою.

Колишній перекладач експрем’єра Володимира Гройсмана Станіслав Єжов визнав свою провину у державній зраді та вийшов на волю за "законом Савченко".

Про це йдеться у вироку суду від 22 серпня.

"21.08.2019 року між обвинуваченим ОСОБА_1 та прокурором Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Банником О.С. укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої ОСОБА_1 беззастережно визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 28 ч. 2, 111 ч. 1 КК України, щиро розкаявся у вчиненому, критично оцінює свою злочинну поведінку, в тому числі шляхом повного визнання вини і готовності нести кримінальну відповідальність, активно сприяє розкриттю вчиненого за попередньою змовою групою осіб злочину; добровільно надає та в подальшому зобов`язаний надавати визнавальні та викривальні показання суду в з`ясуванні обставин діяльності співучасників злочину, що мають істотне значення для повного їх викриття", - повідомляється у рішенні суду.

Відповідно, врахувавши ці обставини, суд засудив Єжова до 3 років 28 днів позбавлення волі. Згідно із "законом Савченко" він вже відбув покарання та вийшов на волю.

Нагадаємо, колишній перекладач Гройсмана підозрюється в державній зраді. Єжова затримали співробітники СБУ наприкінці 2017 року. Правоохоронці вважають, що чиновник секретаріату Кабміну, заступник керівника протоколу передавав російським кураторам інформацію про діяльність українського уряду.

За даними слідства, Гройсман іще до затримання надав згоду на відстеження дій свого підлеглого, аби вони були задокументовані та правоохоронці мали належні докази в суді. Сам Єжов провини не визнає. Докладніше про цю справу читайте у матеріалі: Шпигунські ігри. Як тривав перебіг справи експерекладача Гройсмана.

Перекладачу прем'єр-міністра Гройсмана суд обрав запобіжний захід

Перекладачу прем'єр-міністра Гройсмана суд обрав запобіжний захід

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація