Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експеримент ТСН: пишна жінка із села спробує схуднути та стати красунею з допомогою столичних експертів

Психолог, дієтолог, косметолог, стиліст та фітнес-тренер перевернуть Рудьківку догори дригом.

ТСН відшукала у маленькому селі на Чернігівщині справжній діамант - 43-річну Тетяну Осипенко. Односельці обожнюють її за життєлюбність. Але жінці буває не до сміху - важить вона 148 кілограмів. І мріє змінитися.

Журналіст Дмитро Фурдак узяв шефство над Тетяною і повіз до Рудьківки накращих столичних експертів краси та здоров'я. Експеримент тривав два місяці. Про початок цієї душевної історії йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Тетяна Осипенко - мати двох доньок, бабуся онучки Маші. Давно розлучена.

Жінка знайде виправдання всім своїм вадам, але розуміє – далі так жити неможливо. Тетяна - ровесниця Сніжани Єгорової та Наталки Могилевської і значно молодша за Ольгу Сумську. Проте чому вона та й майже всі сільські жительки виглядають по-іншому? Власне, це парадокс. Люди, які живуть у постійному русі, тяжко працюють, багато часу проводять на свіжому повітрі, харчуються екологічно чистими продуктами – старішають набагато швидше, ніж їхні однолітки у задимлених мегаполісах. Чому так стається? Невже гроші вирішують усе? Тетяна готова довести, що - ні.

Уже завтра, 3 жовтня, в ТСН – розповідь про грандіозне полювання на головних ворогів краси та здоров'я. Психолог, косметолог, стиліст та відомий фітнес-тренер перевернуть Рудьківку догори дригом. Першою на бій вийде дієтолог.

ТСН дасть героїні в руки усі карти, які потрібні для змін. Чи використає Тетяна цей шанс, щоб стати іншою? Чистий експеримент – у сюжетах ТСН о 19:30.

ВідеоТСН розпочала соціальний експеримент із допомоги звичайній українці змінити своє життя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції