Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без маків, троянд та леопарду. Стиліст змінив образ Тетяни з Рудьківки до непізнаванності

Дизайнер навчила, як за допомогою одягу приховати і зайві кілограми, і роки.

Шоста серія соціального експерименту ТСН з Тетяною Осипенко з Рудьківки Чернігівської області. У цій серії ми перевірили народну мудрість "зустрічають по одежі".

У гардеробі Тетяни журналісти ТСН попросили попарпатися столичного дизайнеру одягу. До цього Тетяна вже спілкувалася із психологом, фітнес-тренером, дієтологом та косметологом.

Глядачі вже звикли до її квітів та леопардів. А от чи впізнаєте ви нашу героїню в нових образах? Зустрічайте перший в історії Рудьківки модний показ. Це не можна пропустити.

Відео Експеримент ТСН: столичний дизайнер провела урок стилю для Тетяни з Рудьківки

Тетяна Осипенко - жителька маленького села на Чернігівщині. Їй 43 роки. Розлучена, має двох дочок та онуку. Вражає нескінченним позитивом. Любить одягатися яскраво – і в горОд, і в гОрод. Але бідкається, що знайти такий одяг, щоб і до душі, і до тіла - важко.

Протягом згімань журналісти ТСН бачили Таню у трояндах, в інших трояндах, у маках, і навіть в леопардовому принті. Але, як зазначає стиліст Катерина Фугалевич, сукні такого формату додають рудьківській красуні і кілограмів, і років.

Щоб не помилитися із порадами, стиліст зазирнула не лише у Таніну шафу, а і в Таніну душу. За час зйомок Тетяна перевдягнулася не менше 30 разів.

"Тетянин день"

Жінка, яка важить 148 кілограмів, вирішила змінити себе. Щоб допомогти їй, ТСН везе в село на Чернігівщині кращих столичних експертів: дієтолога, фітнес-тренера, косметолога, стиліста та психолога. Якою стане Тетяна через два місяці? Соціальний експеримент з 2-го жовтня о 19:30 тільки в ТСН.

Posted by ТСН on Sunday, October 1, 2017

Водночас стиліст Катерина показала, як можна приховати свої недоліки, і Тетяна з Рудьківки перетворилася на красиву жінку зі столиці.

Поки ми знімали серіал "Тетянин день", Тетяна вже встигла стати зіркою районного масштабу. Сюжети про неї переглянули мільйони глядачів. Її стиль життя уже обговорює вся країна, а її цитати стали афоризмами.

Стиліст Катерина стала останнім фахівцем, якого журналісти ТСН привезли до Рудьківки. Тетяні дали всі інструменти і понад два місяці, щоб навчитися жити здорово. Чи вивчить вона бодай один урок? Чи впізнаємо ми її? Ми побачимо вже у неділю, 8 жовтня у підсумковій серії "Тетяниного дня" у програмі ТСН.Тиждень о 19:30.

Відео Соціальний експеримент ТСН: сільську жінку із надлишковою вагою спробують перетворити на телезірку

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції