Експерт із розслідування про постачання двигунів КНДР працював у РФ – заступник міністра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Золотухін наголошує, що такі безпідставні звинувачення України лунають принаймні раз на рік. 

Експерт Майкл Ельман, який розповів  New York Times про нібито причетність України до постачання ракетних двигунів КНДР, раніше працював на спецслужби Росії.

Про це заявив заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін.

"Цей експерт, який оприлюднив дослідження, він в кінці 90-х працював в Росії, в тому числі з російськими спецслужбами", - наводить "Еспресо.tv" слова урядовця.

Золотухін наголосив, що іноземні експерти, які у своїх статтях критикують Україну, досить часто мали якісь справи у Москві чи жили там. Заступник міністра додав, що такі випадки безпідставного звинувачення України трапляються, як мінімум один раз на рік.

"Останній такий кейс був у листопаді 2015 року, коли видання Франс-Пресс оприлюднило інформацію, що Україна начебто постачала "ІД" ПЗКР китайського виробництва", - додав він.

Нагадаємо,  14 серпня американське видання New York Times із посиланням на експертний аналіз і оцінки з боку американських спецслужб повідомило, що успіх Північної Кореї в тестуванні міжконтинентальної балістичної ракети став можливим завдяки придбанню потужних ракетних двигунів на чорному ринку, швидше за все, з українського заводу. 

Секретар РНБО Олександр Турчинов наголосив, що підприємства українського оборонного та авіакосмічного комплексу не постачали зброю та військові технології до Північної Кореї

В українській компанії "Південмаш" заявили, що стаття New York Times має провокаційний характер і додали, що факти, викладені в публікації, не відповідають дійсності. Зокрема, "Південмаш" не є основним виробником ракет для РФ і взагалі не постачає до РФ ані ракети, ані їхні деталі та складальні одиниці, у тому числі, ракетні двигуни, а також немає жодного стосунку до ракетних програм КНДР.

ВідеоПівнічна Корея здійснила черговий запуск ракети, яка впала у Японському морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції