Експерт: приїзд посла Росії є особистим випадом Кремля проти Ющенка

Нині хто саме стане президентом України Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко Росію вже не особливо хвилює.

Росія нарешті відправляє свого посла Михайла Зурабова до України. Експерти коментують, що Кремль вкотре знайшов інформаційний привід, аби продемонструвати своє негативне ставлення до українського президента Віктора Ющенка.

Науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко впевнений, що рішення Кремля саме зараз відрядити посла до Києва продиктоване бажанням вкотре "вколоти" Ющенка. "Якийсь смисловий привід мав відбутися. Ним стали результати президентських виборів. Тобто це ще раз демонструє персональний характер цієї акції, що це був особистий емоційний випад проти Ющенка", - сказав Сушко.

За його словами, нині хто саме стане президентом України Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко Росію вже не особливо хвилює. Не лякає кремлівських лідерів і заява Януковича щодо перегляду газових контрактів з Росією, вважає експерт. На його переконання, з обома кандидатами на президентське крісло в Україні російське керівництво тепер зможе домовитися з користю для себе.

Особливістю цьогорічних виборів в Україні Олександр Сушко називає те, що по суті кандидати були вільними від "російської підтримки". "Ситуація така, що жоден з переможців не буде зобов’язаний Росії своєю перемогою і це дуже добре. Це відрізняє суттєво вибори 2010 від виборів 2004 року", - зауважив науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва.

Нагадаємо, одразу після підрахунку голосів на виборах в Україні президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив Михайлу Зурабову почати виконувати свої обов'язки посла Росії в Україні. Він був призначений ще влітку минулого року, але в Києві до цього часу так і не з’являвся через несприйняття російським керівництвом політики президента Віктора Ющенка.

Читайте також:

МЗС не попереджали про приїзд посла Росії

Мєдвєдєв відправляє до України нового посла

Кремль обіцяє "своєчасно" надіслати в Київ нового посла

Мєдвєдєв призначив Зурабова після сварки з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: