Експерт: Росія готується виводити флот з Криму

Представники НАТО неодноразово наголошували, що базування флоту РФ не зашкодить інтеграції України в Альянс.

Росія розпочала підготовку до виведення Чорноморського флоту з території Криму, вважає провідний спеціаліст Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС Олександр Палій.

Залишати і далі флот в Криму Росії, зрештою, невигідно, переконаний він.

Так, за його словами, російським урядом виділено значні кошти та розпочаті роботи з поглиблення дна Новоросійської бухти, як місця нової дислокації військових кораблів.

Палій нагадав, що представники НАТО неодноразово наголошували, що базування флоту не зашкодить інтеграції України в Альянс. Натомість Київ після 2017 року здатен висунути вкрай обтяжливі для держбюджету Росії умови оренди української території.

Також аналітик вважає, що не варто серйозно розглядати заяву спікера Ради Федерації Росії Сергія Миронова, що російський Чорноморський флот має залишитися в Криму й після 2017 року.

"Це позиція політиків навіть не другого, а третього і четвертого ешелону, якими є представники нинішнього російського парламенту, в річищі тієї антиукраїнської інформаційної кампанії, що маніпулює різноманітними міфами", - сказав Палій.

Читайте також:

Від Тимошенко вимагають вибити з ЧФ РФ борги

Російський спікер: ЧФ має залишитися в Україні після 2017 року

Віце-адмірал припускає, що на кораблях ЧФ в Криму знаходиться ядерна зброя

Севастополь хоче отримати від ЧФ РФ секретні дані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: