Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Ескперт Олександр Литвиненко вважає, що віце-прем'єр Тігіпко зайняв позицію, за якої публічно вирішує державні проблеми непопулярними методами.

Віце-прем'єр міністр Сергій Тігіпко займається реальним вирішенням економічних проблем. Деякі з них вимагають непопулярних засобів, проте процес відбувається публічно. Таку думку висловив незалежний політичний експерт Олександр Литвиненко.

"Звичайно, усі б хотіли, щоби ціни знижувалися, зарплати, стипендії і пенсії зростали, податків меншало, нічого не треба було зичити у міжнаодних фондах і навіть спека не докучала. Але наша реальність далека від цього. Тому позиція віце-прем'єра - інша: економічні проблеми треба вирішувати, хай не популярними засобами, але публічно", - сказав Литвиненко.

За словами експерта, Тігіпко не асоціюється із функціонером, прем'єром-технократом.

"Він публічний політик. Саме це дозволило йому брати участь у президентських виборах і досягти високого результату навіть без пітримки власної політичної сили. Тігіпко зараз не озвучив якихось несподіваних економічних проблем, із якими бореться новий уряд. Він лише загострює суспільну увагу на них, розтлумачує, чому так сталося і що необхідно робити в першу чергу. При цьому Сергій Тігіпко готовий говорити про проблеми, за які відповідає економічний блок уряду, акцентуючи на своїй ролі у їх подоланні", - зазначив Литвиненко.

Читайте також:

Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

Тігіпко оголошує праймеріз

У Тігіпка розроблять програму реформування ЖКГ для регіонів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: