Експерт: українці втомились і від влади, і від опозиції

З вуст владних політиків лунають заяви, що опозиція не висуває реальних альтернатив владним рішенням. Частка істини в цьому є.

Опозиційні сили, практично всі без винятку, все ще не сприймаються суспільством як реальна альтернатива нинішній владі. Таку думку висловив президент Аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов.

На думку Жданова, зниження підтримки нової владної команди автоматично не призвело до адекватного підвищення рейтингу опозиції.

На його думку, цьому, зокрема, сприяє той факт, що переважна більшість українців втомилися від політики і розчарувалися в політиках незалежно від того, до якого табору вони належать - опозиційного чи провладного.

Крім того, вважає експерт, змінився політичний режим у країні. "Відносини влади і опозиції в Україні за минулий рік зазнали суттєвих якісних змін. І далеко не в кращий бік. Опозиція діє за умов силового тиску на частину опозиційного політикуму, ігнорування опозиційних пропозицій, тиску на бізнес опозиціонерів і нерівного (у порівнянні з провладними політиками) доступу до основних каналів інформації ", - вважає Жданов.

Він також зазначив, що скасування політичної реформи 2004 року і відновлення дії Конституції зразка 1996 року суттєво обмежили можливості опозиційних сил, особливо в парламенті.

Водночас експерт підкреслює, що і ефективність діяльності опозиції також залишає бажати кращого. "З вуст владних політиків ми неодноразово чули заяви, що опозиція не висуває реальних альтернатив владним рішенням. Частка істини в цьому є, як є і проста правда в тому, що дана теза використовується владою як політтехнологічний прийом з метою дискредитації опозиційних сил", - зазначив він.

Читайте також:

Кримчани вийшли під червоними прапорами вимагати відновлення СРСР

ЗМІ розкрили схему прибутків Черновецького: він може конкурувати з Ахметовим

Тимошенко: Янукович відпустив мене в Брюссель, бо йому так краще

БЮТ заблокував Верховну раду, вимагаючи підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: