Експерт: Україні загрожують теракти у разі фальсифікації виборів

Експерти вважають, що Україні загрожують теракти, якщо не припиняться фальсифікації на виборах та соціальне напруження.

Україні можуть загрожувати теракти, якщо не зупиниться фальсифікація на виборах та не припиниться соціальне напруження, яке зростає.

Про це заявив директор Центру Близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

"В основному Україна не має серйозних внутрішніх причин для терористичної діяльності", - сказав експерт.

Водночас, він зазначив, що є кілька факторів, які можуть сприяти вчиненню терактів, зокрема, це збільшення соціальної напруженості.

"Якщо вибори і надалі будуть фальсифіковані, а ми бачили, як фальсифікувалися місцеві вибори, то, очевидно, ймовірність того, що хтось спробує використати і цей сценарій для тиску на опозицію, можлива", - зауважив Семиволос.

Також Семиволос наголосив, що не бачить у Криму проявів, які б свідчили про можливість виникнення в майбутньому груп, які б сповідували такий спосіб вирішення питань.

"Є радикальні групи, але їхній радикалізм скоріше пов'язаний з боротьбою всередині кримсько-татарського суспільства і він не виходить за межі цього суспільства", - додав експерт.

20 січня в Макіївці відбулося два вибухи, на відстані 600 м один від одного: перший - в центрі міста в районі адмінбудинку ДП Макіїввугілля, другий - у районі торгового центру Голден Плаза.

Цю справу пізніше кваліфікували як теракт. Жертв і постраждалих не було. Зловмисники вимагали від відомих у Макіївці людей 4,2 млн. євро.

Читайте також:

Опозиція: наймасштабніші фальсифікації виборів ще попереду

Висунуто докази фальсифікації голосування за зміни до Конституції

Янукович сам вирішить, як будуть проходити вибори в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: