Експерт: Янукович втрачає голоси на Луганщині

ПР змогла посилити свої позиції в Донецькій області (72,05% і 76,04%), що свідчить лише про одне - Донецьк залишається головним електоральним ресурсом Януковича.

Не дивлячись на, здавалося би, тотальний успіх Януковича на Донбасі, Тимошенко за три роки наростила в регіоні свої результати.

До таких висновків прийшов Заступник директора Агентства моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький.

"Здавалося би, Янукович впевнено переміг і в Донецькій (76,04%), і в Луганській області (71,07%). Однак за, здавалося би, на тотальний успіх Януковича в регіоні не можна не помічати і явних тенденцій, що підсилюються від виборів до виборів ", - відзначив Голобуцький.

Голобуцький також підкреслив, що Тимошенко, у порівнянні з результатами виборів 2007-го року, свої позиції в цих областях посилила: у Донецькій області було 3,92%, стало 4,32%, у Луганській було 5,1%, стало 6, 51%.

За спостереженнями Олексія Голобуцького, результат Януковича більш показовим у порівнянні з 2007-м роком: ПР змогла посилити свої позиції в Донецькій області (72,05% і 76,04%), що свідчить лише про одне - Донецьк залишається головним електоральним ресурсом Януковича. Разом з тим, він зазначає, що вже в Луганській області Янукович, хоч і не суттєво, але втратив (73,53% і 71,04%).

"При цьому необхідно враховувати, що ослаблення Януковича - це посилення позицій Тимошенко, що особливо важливо стосовно до Донбасу, вотчині" регіоналів ", де всі, починаючи від влади на всіх рівнях і закачуючи ЗМІ, тотально контролюється ПР", - підсумував експерт.

Читайте також:

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

Тимошенко: Янукович ніколи не буде президентом. Я не допущу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: