Експерт: Зваричу дали 10 років, тому що він надто багато знав

Політолог, голова соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко не вірить у об'єктивність вироку, винесеного судді-"коляднику" Ігорю Зваричу.

Вирок, винесений судом судді-"коляднику" Ігорю Зваричу, був необ'єктивним, вважає політолог Віктор Небоженко.

Про це він заявив у ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

"Вирок просто вигадали. Це не був результат змагання підсудного і суду. Так само, як у нас 10-15 років "призначали" людей олігархами, так само сьогодні людей "призначають" злодіями", - вважає Небоженко.

На думку політолога, Зварич брав "не більше і не менше за інших". Але в нього, за даними Небоженка, була окрема "спеціалізація", за яку, можливо, він і поплатився.

"Справа в тім, що він відмивав гроші донецьких бізнесменів і в цьому сенсі йому вдвічі прикро, що ті, які прийшли до влади, його колишні спільники, дали йому термін на повну катушку. Гегель це називав іронією історії", - каже політолог.

Утім, на думку Небоженка, суддівська машина дає збої. З одного боку – спроба посадити Тимошенко наштовхнулася на супротив. А з іншого – судді Зваричу дають 10 років.

"Випускати Зварича не можна було - він надто багато знав", - вважає Небоженко.

Він переконаний, що вирок по Зваричу - політичне рішення, а те що на лаву підсудних потрапив "свій" має засвідчити, що влада судить не лише опозиціонерів.

"Якби була інша влада, можливо, Зварич би і не сів, адже нічого, окрім кількох відомих фактів хабарництва по ньому не знайшли, тож, він міг ще довго чинити опір", - підсумував Небоженко.

Нагадаємо, почувши вирок про 10 років тюрми з конфіскацією майна, Зварич ф його адвокат були пригнічені. За словами Станіслава Цветінського (адвоката Зварича), вони сподівались якщо не на повне виправдання, то хоча б на умовний термін.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Зварича було порушено в грудні 2008 року - його підозрювали в отриманні майже 100 тис. доларів хабара за прийняття незаконного рішення. Зварич переховувався, але був затриманий в березні 2009 року. Своє прізвисько "колядник" він отримав за те, що спочатку казав, нібито ці 100 тис. доларів він наколядував.

Зазначимо, що прокуратура просила для Зварича 11 років тюрми з конфіскацією майна. А експерти в один голос стверджували, що Зварича посадять.

Читайте також:

Судді-"коляднику" дали 10 років тюрми

Екстрасенси напророкували, що Луценко сяде, а Зварич викрутиться

Свідка у справі екс-судді Зварича уразив склероз

Колеги судді-"колядника" Зварича відмовляються свідчити проти нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: