Експерти назвали найкращі і найгірші події в Україні 2008 року

Експерти називають найбільш позитивним досягненням України у 2008 році вступ до Світової організації торгівлі.

Про це йдеться "Рейтингу резонансних подій України" (РРП) за 2008 рік, проведеному Комунікаційною групою PRT.

Зокрема, понад 100 експертів визначили ТОП-10 найбільш позитивних і негативних "рекордів" України.

На думку експертів, безперечними досягненнями в Україні-2008 можна вважати видатні перемоги наших спортсменів, введення найбільш безкомпромісних штрафів для учасників дорожнього руху, відмова політиків від дострокових парламентських виборів.

До позитивів експерти віднесли і найвищий рівень народжуваності та усиновлення дітей за останні роки і найвищі показники з продажу автомобілів і споживчих товарів за цей рік.

Найбільш негативним названо скорочення чисельності населення України майже до 46 млн. людей.

Серед негативних явищ експерти також називають найзначніше падіння ВВП у зв`язку з обвалом цілого ряду стратегічних галузей, найвищий рівень смертності на дорогах України, глибоке падіння гривні у грудні, руйнівний паводок в Західній Україні, а також запізнілу реакцію української влади на світову фінансову кризу.

Організатори опитування відзначають, що у 2008 році "тон задавали події зі знаком "мінус", які за своїм прямим впливом були набагато більш чутливими і масштабнішими на відміну від подій зі знаком "плюс".

Так, президент PRT Ярослав Хобта зазначає, що аналіз "рекордів"-2008 свідчить, що рік, який минає, став найбільш стресовим для суспільства за всю історію незалежності України.

За його словами, основними причинами стали несподіване виникнення і повна непрогнозованість більшості подій разом з їх надвисокою акумуляцією в короткий проміжок часу.

"При цьому основними носіями негативу (щодо сприйняття) були економічні, а не політичні події, оскільки по відношенню до останніх суспільство одержує щеплення із завидною регулярністю ось вже який рік поспіль", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: