Експерти не вважають щеплення причиною смерті 5-місячного немовля

Головний педіатр львівської області заявила, що смерть дитини є трагічним збігом обставин і не пов'язана з вакцинацією.

Смерть 5-місячної дівчинки з села Нагірне не була викликана її вакцинацією. Такий попередній висновок експертної комісії, що розслідує причини смерті дитяти.

Як заявила головний педіатр львівської області Любомира Кутневіч, смерть дитини є трагічним збігом обставин і не пов'язана з вакцинацією. Кутневіч уточнила, що дівчинка померла від гострої респіраторної інфекції. Педіатр додала, що на поточний час проводяться вірусологічні дослідження для ідентифікації збудника інфекції.

За словами Любомири Кутневіч, дівчинці було зроблено щеплення від кошлюку, дифтерії, поліомієліту і гемофільної інфекції. Під час огляду у тівчинки перед вакцинацією, симптомів хвороби виявлено не було.

Педіатр відзначила, що умови зберігання вакцини, якою була щеплена померла, були дотримані. На поточний час вакцина опломбована міліцією, і лікарки не мають права використовувати її. Кутневіч додала, що висновки експертної комісії є попередніми, оскільки ще не отриманий висновок патологоанатомів.

22 травня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко дала доручення у 10-денний термін встановити причини смерті дівчинки з села Нагірне Львівській області. Окрім цього голова українського уряду зажадав притягнути до відповідальності винних у разі підтвердження версії про службову халатність медпрацівників.

Нагадаємо, на Львівщині після щеплення померло 5-місячне немовля. Головний лікар Львівщини категорично заперечує, що смерть дитини пов’язана з щепленням.

Читайте також

На Львівщині після щеплення померло 5-місячне немовля

На Сумщині пацієнтка побила лікарку за смертельне щеплення її дитини

У регіонах беруть гроші за вакцинацію дітей

Ющенко вимагає завершити справу про смерть підлітка від щеплення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: