Експерти прогнозують "Сильній Україні" друге місце на місцевих виборах

Соціологічні дослідження демонструють, що партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" посяде друге місце на місцевих виборах, швидше за все, перемігши БЮТ.

Дослідження показують, що всі шанси на перемогу на місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня, має Партія регіонів. На друге місце буде претендувати не лише партія "БЮТ-Батьківщина" (як передбачалося), а й політична сила Сергія Тігіпка "Сильна Україна". Таку думку в ході вчорашньої прес-конференції висловив політолог, директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології (КЦПДК) Михайло Погребинський.

"На місцевих виборах всі шанси конкурувати з БЮТ, навіть з перевагою, має Сергій Тігіпко та його політична сила", - підкреслив експерт. Погребинський констатував, що лідер партії "Сильна Україна" співпрацює з владою, крім того, він неконфліктний і, за попередніми дослідженнями, має високі рейтинги в країні, тому суспільство сприймає його як позитивного кандидата.

Соціолог, засновник компанії Research & Branding Group Євген Копатько підтримав колегу і сказав, що на місцевих виборах 31 жовтня поточного року політична сила Тігіпка матиме перевагу виборців у великих містах центру України. "Крім того, як показують дослідження, його електорат буде середнього віку і більш освічений", - додав він.

Експерти також передбачають, що явка виборців на нинішніх місцевих виборах буде меншою, в порівнянні з президентськими, і становитиме не набагато більше, ніж 50%.

Читайте також:

Тігіпко: ми знайдемо альтернативу спрощеній системі оподаткування для юросіб

Сергій Тігіпко презентував книгу "Україна: Громадянський проект"

Сергій Тігіпко: "Сильна Україна" приведе у владу нових лідерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: