Експерти пояснили, як не купити на Новий рік замість тропічних фруктів корм для тварин

Дата публікації
Перегляди
2875
Експерти пояснили, як не купити на Новий рік замість тропічних фруктів корм для тварин

В Україні часто продають замість тропічних фруктів корм для тварин / Getty Images

Велике значення має розмір фруктів.

Всі люблять ласувати свіжими тропічними фруктами, але у магазинах не завжди продають якісний продукт. Для того, щоб добре обрати фрукти та відрізнити делікатес від корму для тварин, слід знати кілька правил, йдеться у сюжеті проекту "Територія обману".

Так, на думку учасників гурту Чорнобривці, у магазинах продають "неправильні" ананаси. Молоді люди родом з Африки, тому добре розуміються на тропічних ласощах. Вони розповідають, що спілий ананас має бути більшим за голову людини, а в магазинах зазвичай продають ще зелені та маленькі за розміром плоди. Авокадо, які лежать на полицях супермаркетів також не на багато більші. Гарний авокадо має вдвічі перевищувати за розміром кулак.

Чому африканці не їдять фрукти з українських супермаркетів

Чому африканці не їдять фрукти з українських супермаркетів

Проте, банани в Україні навпаки завеликі. Це, так звані, кормові банани. Такі фрукти містять багато крохмалю та не мають яскравого смаку. На додачу, їх зривають ще зеленими, тому такі фрукти не дуже корисні для організму. Банан має бути невеликим за розміром, близько 12 - 15 см, та солодким на смак. Розпізнати стиглий банан можна, якщо трохи надірвати його кінчик. Якщо звідти буде сочитися сік - фрукт стиглий. 

Якщо ви все ж купили нестиглі банани, можете спробувати виправити ситуацію. Для цього не слід класти фрукти у холодильних, а залишити у теплому місці. Так вони дозріють і будуть смачнішими.

Раніше, експерти розказали як правльно пити під час новорічних свят.