Експерти та продюсери "Поверніть мені красу" розсекретили особливості нового сезону проекту

Перша програма стартує на "1+1" сьомого вересня.

Сьомого вересня о 22:00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра проекту "Поверніть мені красу". "Команда порятунку" - пластичні хірурги Ростислав Валіхновський і Дмитро Слоссер, психолог Олена Любченко і дизайнер Андре Тан - буде виправляти зовнішні вади героїнь і зробить все можливе, щоб допомогти їм навчитися любити себе.

Напередодні прем'єри експерти і команда проекту розкрили подробиці нового сезону. Так, за словами Вікторії Забулонської і Марини Городецької, продюсерів Sister's Production, робота над другим сезоном тривала 9 місяців, на кастинг проекту було подано понад 5000 заявок, серед яких відібрали 13 історій героїнь, для яких проект став останнім шансом змінити своє життя.

Поверніть мені красу новий сезон_1
прес-служба каналу "1+1"

"Може це і невтішна статистика, що такій кількості пацієнтів потрібна допомога. Але з іншого боку, це говорить про те, що люди нам повірили, адже, розповівши свою історію на каналі "1+1" вони можуть дійсно дочекатися допомоги, розраховувати на те, що ставлення суспільства до них зміниться", - кажуть в команді Sister's Production.

Для того, щоб було якомога менше людей, для яких проект "Поверніть мені красу" став би останнім шансом, в новому сезоні з'явилося багато корисної інформації, як не стати учасником програми - прикладних порад від експертів: як бути психологічно і фізично здоровими, красивими, як справлятися з тими чи іншими проблемами.

Поверніть мені красу новий сезон_2
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що медичні випадки другого сезону були настільки складними, що професійну допомогу з гарантованим результатом учасницям могли надати тільки дві-три клініки в світі. Лікарі проекту додають, що в пластичної хірургії немає шаблонів - кожен випадок унікальний. Часто Ростиславу Валіхновському і Дмитру Слоссеру заради досягнення бажаного результату доводилося ризикувати, винаходити нові методики.

Поверніть мені красу новий сезон_3
прес-служба каналу "1+1"

Нові рішення доводилося шукати і психологу Олені Любченко, адже в її 15-річній практиці таких важких випадків ще не було. Якщо в повсякденній роботі над усуненням психологічних бар'єрів з пацієнтом можна працювати протягом декількох років, то на проекті "Поверніть мені красу" допомогти героїням навчитися любити себе і повірити у власну привабливість потрібно було за кілька місяців.

Поверніть мені красу новий сезон_4
прес-служба каналу "1+1"

Набути впевненості в собі учасницям проекту допомагає і дизайнер Андре Тан, працюючи над новим образом героїнь. "Я обрамляю діамант, який передають мені хірурги і роблю з нього розкішне кольє", - зазначає він.

Нагадаємо, виробництвом проекту займався Sister's Production на замовлення каналу "1+1". У прем'єрному епізоді глядачі познайомляться з історією Оксани Шевчун, яка народилася з великою "винною плямою" на обличчі, яке в медицині називають капілярною гемангіомою. З дитинства вона терпіла глузування з боку оточуючих, боялася, що через свої вади ніколи не вийде заміж. Їй вдалося створити сім'ю, але шлюб не став щасливим.

Поверніть мені красу новий сезон_5
прес-служба каналу "1+1"

"Пацієнти з такими тяжкими медичними випадками як у Оксани, як правило, відчувають себе вигнанцями суспільства і бояться виходити з дому. Наше покликання – зробити їх повноцінними членами соціуму, позбавити від комплексів. Ми працюємо над тим, щоб у наших героїнь не було ні функціональних, ні естетичних дефектів", - зазначив в прямому ефірі" Сніданку з 1+1" хірург Ростислав Валіхновський.

До приходу на проект Оксана навіть не припускала, що її дефект крім психологічного дискомфорту може нести ще й серйозний ризик для здоров'я. Чи зможе "команда порятунку" допомогти героїні, дивіться сьогодні о 22:00 на каналі "1+1".

Поверніть мені красу: експерти розповіли про нових учасниць проекту

Телеканал "1+1" знову береться змінювати жіночі долі. В проекті візьмуть участь і жінки, які не мають надскладних проблем із зовнішністю. Натомість, їхня проблема – впевненість в собі. Для вирішення таких питань на програмі працює психолог. Адже, на шоу "Поверніть мені красу" повертають не лише зовнішню привабливість.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: