Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти та продюсери "Поверніть мені красу" розсекретили особливості нового сезону проекту

Перша програма стартує на "1+1" сьомого вересня.

Сьомого вересня о 22:00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра проекту "Поверніть мені красу". "Команда порятунку" - пластичні хірурги Ростислав Валіхновський і Дмитро Слоссер, психолог Олена Любченко і дизайнер Андре Тан - буде виправляти зовнішні вади героїнь і зробить все можливе, щоб допомогти їм навчитися любити себе.

Напередодні прем'єри експерти і команда проекту розкрили подробиці нового сезону. Так, за словами Вікторії Забулонської і Марини Городецької, продюсерів Sister's Production, робота над другим сезоном тривала 9 місяців, на кастинг проекту було подано понад 5000 заявок, серед яких відібрали 13 історій героїнь, для яких проект став останнім шансом змінити своє життя.

Поверніть мені красу новий сезон_1
прес-служба каналу "1+1"

"Може це і невтішна статистика, що такій кількості пацієнтів потрібна допомога. Але з іншого боку, це говорить про те, що люди нам повірили, адже, розповівши свою історію на каналі "1+1" вони можуть дійсно дочекатися допомоги, розраховувати на те, що ставлення суспільства до них зміниться", - кажуть в команді Sister's Production.

Для того, щоб було якомога менше людей, для яких проект "Поверніть мені красу" став би останнім шансом, в новому сезоні з'явилося багато корисної інформації, як не стати учасником програми - прикладних порад від експертів: як бути психологічно і фізично здоровими, красивими, як справлятися з тими чи іншими проблемами.

Поверніть мені красу новий сезон_2
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що медичні випадки другого сезону були настільки складними, що професійну допомогу з гарантованим результатом учасницям могли надати тільки дві-три клініки в світі. Лікарі проекту додають, що в пластичної хірургії немає шаблонів - кожен випадок унікальний. Часто Ростиславу Валіхновському і Дмитру Слоссеру заради досягнення бажаного результату доводилося ризикувати, винаходити нові методики.

Поверніть мені красу новий сезон_3
прес-служба каналу "1+1"

Нові рішення доводилося шукати і психологу Олені Любченко, адже в її 15-річній практиці таких важких випадків ще не було. Якщо в повсякденній роботі над усуненням психологічних бар'єрів з пацієнтом можна працювати протягом декількох років, то на проекті "Поверніть мені красу" допомогти героїням навчитися любити себе і повірити у власну привабливість потрібно було за кілька місяців.

Поверніть мені красу новий сезон_4
прес-служба каналу "1+1"

Набути впевненості в собі учасницям проекту допомагає і дизайнер Андре Тан, працюючи над новим образом героїнь. "Я обрамляю діамант, який передають мені хірурги і роблю з нього розкішне кольє", - зазначає він.

Нагадаємо, виробництвом проекту займався Sister's Production на замовлення каналу "1+1". У прем'єрному епізоді глядачі познайомляться з історією Оксани Шевчун, яка народилася з великою "винною плямою" на обличчі, яке в медицині називають капілярною гемангіомою. З дитинства вона терпіла глузування з боку оточуючих, боялася, що через свої вади ніколи не вийде заміж. Їй вдалося створити сім'ю, але шлюб не став щасливим.

Поверніть мені красу новий сезон_5
прес-служба каналу "1+1"

"Пацієнти з такими тяжкими медичними випадками як у Оксани, як правило, відчувають себе вигнанцями суспільства і бояться виходити з дому. Наше покликання – зробити їх повноцінними членами соціуму, позбавити від комплексів. Ми працюємо над тим, щоб у наших героїнь не було ні функціональних, ні естетичних дефектів", - зазначив в прямому ефірі" Сніданку з 1+1" хірург Ростислав Валіхновський.

До приходу на проект Оксана навіть не припускала, що її дефект крім психологічного дискомфорту може нести ще й серйозний ризик для здоров'я. Чи зможе "команда порятунку" допомогти героїні, дивіться сьогодні о 22:00 на каналі "1+1".

Відео Поверніть мені красу: експерти розповіли про нових учасниць проекту

Залиште свій коментар

Вибір редакції