Експерти Всесвітньої митної організації допоможуть Україні з реформою митниці

Експерти Всесвітньої митної організації допоможуть Україні з реформою митниці

Фото: president

Зеленський наголосив, що для України дуже важлива міжнародна підтримка під час проведення реформ митниці.

В Україні до реформи митниці залучать експертів Всесвітньої митної організації. Відповідної домовленості досягнув президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Генсеком Всесвітньої митної організації доктором Куніо Мікурією 5 липня.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Під час зустрічі Володимир Зеленський наголосив, що для України вкрай важлива міжнародна підтримка реформ митниці. Як йдеться на сайті президента, глава держави зауважив, що Всесвітня митна організація, членом якої Україна є від 1992 року, тривалий час допомагає країні в освітніх програмах з підготовки фахівців для митниці. Але, за його словами, Україна хотіла б іще більшої допомоги.

Своєю чергою, представник Всесвітньої митної організації зауважив, що процес реформ має продовжуватись до того моменту, поки відомство не досягне помітних для держави результатів.  Сторони домовились надалі співпрацювати і спільно готувати фахівців митної справи.

"Наповнення бюджету щодо роботи митниці збільшилось. Це говорить про те, що деякі процеси стали більш прозорими. Вважаю, що Всесвітня митна організація повинна подивитись детально на українську митницю", - заявив президент. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: до реформи митниці залучать експертів Всесвітньої митної організації

Новини України: до реформи митниці залучать експертів Всесвітньої митної організації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація