Експерти вважають, що Луценку дадуть років 7

За словами політолога Володимира Фесенка, Луценко може отримати умовний термін, але це все одне "неадекватно з точки зору юриспруденції".

Експерти не виключають, що колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко може бути засуджений на термін від 5 до 7 років ув’язнення. Таку думку висловили політологи Володимир Фесенко та Вадим Карасьов.

Зокрема, як вважає Фесенко, для екс-міністра є серйозний привід отримати реальний термін.

"Але не думаю, що це 12 років, оскільки б це виглядало неадекватно. Років 5-7 – це може бути", - сказав політолог. Він зауважив при цьому, що, за певною інформацією, якою він володіє, цей термін може бути умовним, але, тим не менше, "неадекватним з точки зору юриспруденції та висунутих обвинувачень".

Разом з тим, Фесенко не виключає, що Луценко можуть засудити до реального терміну покарання і випустити на волю лише після наступних президентських виборів.

Карасьов у свою чергу зауважив, що "з точки зору політичної доцільності, такий термін адекватний, але з точку зору юриспруденції – ні".

Чинна влада, на думку Карасьова, побоюється, що Луценко вийде героєм, однак вона не хоче "проявити слабкість, і її завдання - публічно покарати Луценка як фігуру буйності, фігуру, яка може розхитувати ситуацію в різні боки, щоб показати, що може статися з новими "луценками" і новими "тимошенками".

Нагадаємо, наразі Луценко перебуває у СІЗО, медичні працівники зазначають незначне поліпшення його загального стану, який різко погіршився внаслідок голодування.

Читайте також:

Луценку дозволили побачення з соратником

Життю Луценка вже ніщо не загрожує: його годують гречкою

Луценко в СІЗО втратив свідомість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: