Експерти: Янукович погіршив імідж України

29 міжнародних та українських експертів оцінили діяльність президента Януковича і знайшли в ній більше мінусів, ніж плюсів: угода щодо ЧФ РФ, відмова від НАТО та тиск на медіа.

Іноземні експерти вбачають в діяльності нинішнього президента Віктора Януковича більше мінусів, ніж плюсів.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Інститутом світової політики. Аналізували перші результати зовнішньополітичної діяльності Януковича 29 провідних іноземних та українських експертів.

Серед прорахунків Януковича найчастіше називалися: пролонгація перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, відмова від вступу в НАТО з фіксацією позаблокового статусу в законодавстві, незбалансованість зовнішньої політики, тиск на медіа.

"Більшість експертів згодні, що імідж України змінився в гірший бік. Українську владу підозрюють у схильності до авторитарних методів управління, у відході від демократичних принципів", - наголошується в повідомленні.

Думки експертів з приводу загрози суверенітету і територіальної цілісності України розділилися.

"Більшість експертів вважають, що існує загроза не стільки територіальної цілісності України, скільки збереженню суверенітету держави і його можливості приймати незалежні рішення", - йдеться у повідомленні.

Що стосується досягнень президента, то позитивно експерти оцінюють візити президента в Брюссель і Вашингтон.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович назвав поодинокі, за його словами, факти утисків преси в Україні "тимчасовим явищем".

Читайте також:

Янукович доручив Генпрокуратурі розібратися зі свободою слова

Більше половини українців задоволені Януковичем

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Янукович звільнить охоронця, який повалив журналіста на підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: