Експерти ЄС перевірять готовність України до безвізового режиму

Експерти їздитимуть по Україні, відвідуватимуть районні відділи внутрішніх справ.

У жовтні-листопаді Україну відвідають експерти ЄС, які вивчатимуть можливість продовження діалогу про безвізовий режим.

Про це сказав постійний представник України при ЄС Андрій Веселовський на брифінгу в рамках Дев’ятої наради керівників закордонних дипломатичних установ України.

За словами Веселовського, за результатами цього візиту буде підготовлено спільну доповідь посадових осіб на саміт Україна-ЄС 4 грудня в Києві, у якій йтиметься про те, "чи можемо ми починати безвізовий діалог у більш конкретному вимірі, чи можемо ми зараз думати про дорожню карту".

Представник України при ЄС зауважив, що у цьому питанні багато чого залежатиме від МВС, Держприкордонслужби і частково Міністерства закордонних справ, які працюватимуть з експертами.

За його словами, експерти їздитимуть по Україні, відвідуватимуть районні відділи внутрішніх справ й цікавитимуться, "як ми робимо документи і кому".

Нагадаємо, за неофіційними даними, 15% співвітчизників, які прагнули отримати шенгенську візу в цьому році, отримали відмову. Консульства європейських країн пояснюють - українські громадяни подають підробні документи - фальшиві довідки про доходи та виписки з роботи.

Читайте також:

Країни ЄС відмовляють українцям у візах через підробки документів

Чеських дипломатів спіймали на афері з візами для українців

Польські дипломати у Львові торгують місцями у чергах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: