Експертиза показала, що підозрюваний у вбивстві Шеремета Антоненко вищий за чоловіка з камер спостереження - ЗМІ

Експертиза показала, що підозрюваний у вбивстві Шеремета Антоненко вищий за чоловіка з камер спостереження - ЗМІ

Фото: УНІАН

Зріст Антоненка - 180 см.

Підозрюваний у закладанні вибухівки в автомобіль журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко нижчий за чоловіка з камер відеоспостереження, на якій зафікований момент злочину. Про це з посиланням на експертизу повідомляє видання theБабель.

Експертиза відеозаписів з камер спостереження у кварталі навколо місця вибуху і місця проживання Шеремета була проведена 25 серпня 2016 року. Аналіз показав, що зріст чоловіка на відео 170 см. Своєю чергою, адвокати Антоненка, посилаючись на документ, який вони мають у своєму розпорядженні, повідомили, що його зріст 180 см.

Можливе відхилення - це плюс-мінус 3% - тобто від 164,9 см до 175,1 см. За словами експерта, похибка повʼязана з нечітким зображення, рухом підозрюваного, кепкою на голові. Крім того, не відома висота підошви та підборів на взутті.

Зріст жінки, яка також була на відео з камер, згідно з експертизою, 165 см. Оскільки похибка також плюс-мінус 3%, то зріст від 160,05 см до 169,95 см. Зріст підозрюваної хірургині Юлії Кузьменко на момент публікації уточнити не вдалося.

Видання з посиланням на власні джерела стверджує, що експертиза справді проводилась і вся інформація відповідає дійсності. Станом на кінець 2019 року жодних інших екпертиз, які б визначали зріст осіб з камер спостереження, не було.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція затримала фігурантів вбивства журналіста Шеремета. Підозрюваних шукали понад 2,5 року.

Правоохоронці підозрюють у вбивстві журналіста військового та волонтера Андрія Антоненка, відомого також як рок-музикант Riffmaster, та хірургиню дитячої лікарні Юлію Кузьменко. За версією слідства, вони закладали вибухівку під авто, яким користувався журналіст. Антоненку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 лютого. Кузьменко також призначили тримання під вартою терміном 60 днів - до 8 лютого.

Третя підозрювана у справі - військова Яна Дугарь. Слідчі вважають, що вона проводила розвідку перед скоєнням злочину і фотографувала камери спостереження. Суд призначив їй обмежувальний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на дні авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50.

Нацполіція прокоментувала слідчий експеримент за участю підозрюваної у справі Шеремета

Нацполіція прокоментувала слідчий експеримент за участю підозрюваної у справі Шеремета

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація