Експертиза: російський віце-консул в Одесі покінчив життя самогубством

44-річний російський дипломат повісився - для інших висновків немає підстав.

Згідно висновкам судово-медичної експертизи, знайдений вранці 30 березня повішеним в російському Генеральному консульстві в Одесі віце-консул Ігор Цвєтков покінчив життя самогубством.

Про це сьогодні повідомили в Одеському бюро судово-медичної експертизи.

За висновком судово-медичного експерта Сергія Юрченка, що брав участь в проведенні експертизи з українського боку, для інших висновків немає підстав.

У Генконсульстві Російської Федерації, в будівлі якого відбулася трагедія, відмовляються від будь-яких коментарів.

Не мають ніяких відомостей про причини і обставини смерті 44-річного дипломата, а також узгоджене з його родичами місце поховання і в Представництві МЗС України в Одесі.

"Ми досі не одержали ноту з цього приводу від Генерального консульства Російської Федерації", - заявив перший секретар Представництва МЗС України в Одесі Георгій Закравявський.

Нагадаємо, 30 березня в Одесі загинув віце-консул Російської Федерації Ігор Цвєтков. Раніше ЗМІ писали, що він покінчив життя самогубством. У посольстві Російської Федерації в Україні підтверджують інформацію про смерть віце-консула РФ в Одесі Ігоря Цвєткова, але відмовлялися від коментарів.

Ігор Цвєтков відповідав в Генконсульстві РФ за двосторонню співпрацю в культурній сфері. Одружений, батько 13-річної дочки.

За повідомленням деяких ЗМІ, саме Цвєтков відповідав також за співпрацю і підтримку, зокрема фінансову, проросійських політичних сил Одеси, зокрема, партії "Родина", очолювану Ігорем Марковим. За відомостями, в січні з автомобіля Цвєткова був викрадений портфель з службовою документацією.

Читайте також:

В Одесі повісився віце-консул Росії

У Десні знайшли машину з тілом замначальника в'язниці

П’яний харків’янин прийняв за терористів трамвайних контролерів

У Донецьку з річки витягли джип з трупом жінки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: