Зеленський погодився на зустріч із Путіним у Казахстані, але очільник Кремля мовчить - Назарбаєв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський вже погодився.

Експрезидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував організувати зустріч українського президента Володимира Зеленського з главою РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє видання "Ведомости" з посиланням на агентство Reuters.

За його словами Назарбаєва, він вже обговорив це питання з Зеленським - той погодився на пропозицію. Путін ще не вирішив.

В якості нейтрального майданчика для зустрічі Назарбаєв запропонував Казахстан. "Мені здається зараз гарний момент. Зеленський отримав дуже велику підтримку народу і він може проявити волю і вирішити це питання. (...) Тут питання полягає в тому, як обрати керівників східної України після завершення конфлікту і виведення всіх збройних формувань", - додаві лідер Казахстану.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що під час зустрічі лідерів країн так званого нормандського формату буде серед іншого обговорюватися питання нових місць для розведення військ на Донбасі, а також проведення виборів на окупованих територіях двох областей України.

Відео Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції