Екстрадиція судді Чауса може затягнутись на кілька місяців – прокуратура Молдови

Дата публікації
Екстрадиція судді Чауса може затягнутись на кілька місяців – прокуратура Молдови

УНІАН

Невдовзі втікачу обиратимуть запобіжний захід.

У прокуратурі Молдови не бачать проблем з видачею судді Миколи Чауса українській стороні, проте всі необхідні процедури можуть затягнутись. Про це ТСН повідомив голова Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь.

За словами прокурора, наданих ГПУ запитів достатньо для проведення процедури екстрадиції.

"Одразу екстрадувати – це ні. Так не буває. Є процедури, які потрібно провести. Щоб одразу ми його вигнали – таке неможливо. Від початку ГПУ направила нам клопотання, ми прийняли його до виконання, він був встановлений на території республіки, ГПУ просить його екстрадувати, і починається процедура екстрадиції. Місяць, два чи три – невідомо, скільки буде тривати ця процедура, щоб екстрадувати. На моїй практиці так, як ми екстрадуємо, так, як нам екстрадують, такого не буває за 2-3 дні", - розповів Морарь.

Найближчим часом Чаусу обиратимуть запобіжний захід. Чи може щось завадити суддям помістити свого українського колегу під варту, прокурор не може сказати. Однак, за його твердженням, з боку прокуратури зроблять для цього все необхідне.

Морарь підтвердив, що Чаус дійсно сам прийшов до прокуратури Молдови. Це сталося напередодні, 28 лютого, близько 15 години. Зазначають, що суддя "не дуже був схожий на ті фото, які були направлені колегами з України".

У Молдові затримали скандального київського суддю Миколу Чауса

У Молдові затримали скандального київського суддю Миколу Чауса

Наступна публікація