Звільнена Клітіна звинуватила міністра Криклія і главу УЗ у лобіюванні інтересів китайських компаній

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клітіна вважає причиною звільнення те, що вона "чинила спротив".

Звільнена після листування з пранкером Джокером заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна вимагає позбавити посад держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака та голову "Укрзалізниці" Євгена Кравцова.

Про це вона 28 листопада написала на своїй сторінці у Facebook.

Олександра Клітіна зазначила, що скасувала брифінг стосовно свого звільнення, адже "дуже захворіла". Також ексчиновниця пояснила. що причиною свого звільнення вважає непокору.

"Так, на своїй посаді я заважала і чинила спротив непрозорим речам — таким як закриття мало діяльних станцій, заважала здати нишком в оренду залізничний вокзал "Київ Пасажирський" замість концесії, критикувала IPO УЗ — ну самі подумайте, який адекватний інвестор буде купляти акції компанії перед реструктуризацією? Це просто спроба УЗ у майбутньому залишитись квазімонополією під назвою "холдинг" після реформи і дискримінувати приватних операторів", — написала вона.

Колишня заступниця міністра розкритикувала роботу Галущака та Кравцова та вважає, що тепер вони мають своїх посад позбутися.

"Ну навіть якщо припустити — міністр мене звільнив, бо Джокер написав що я хочу на його місце? Якщо Міністр вважає це листування правдою, то чому Галущак і Кравцов іще не звільнені? Бо як сказав міністр Галущак "хароший апаратчік? — Додала Клітіна. — Зі свого боку я вимагаю звільнення Кравцова і Галущака! Чи міністру забракне тут сміливості?".

На жаль брифінгу не буде – я дуже захворіла, все це публічне цькування нелегко пережити. Але я прокоментую тут. Причин...

Опубліковано Aleksandra Klitina Середа, 27 листопада 2019 р.

Клітіна звинуватила міністра інфраструктури та Кравцова лобіюванні китайських компаній під час тендерів на закупівлю локомотивів: "Тендер на локомотиви теж дуже мене турбує — я не розумію чому міністр і менеджмент УЗ ведуть переговори тільки з китайськими виробниками, а наприклад компанія Alstom місяцями благає про зустріч з міністром. Ще й Кравцов нахабно заявляє що — виграють китайці, бо ціна в них нижча".

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій ініціював звільнення своєї заступниці Олександри Клітіної.

Глава Міністерства звернувся до правоохоронних органів перевірити викладену інформацію в одному з Telegram-каналів про можливу корупцію в "Укрзалізниці", щодо діяльності проєктного офісу "Спільно" тощо.

На опублікованому записі нібито розмови в одному з ресторанів Кривого Рогу між народними депутатами від провладної партії "Слуга народу" і керівником поліції Дніпропетровської області була озвучена інформація про те, що Олександра Клітіна потрапила на свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму. Згодом чиновниця спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю".

Відео Міністр інфраструктури готує подання на свою заступницю, яка фігурувала одразу у двох скандалах

Олександра Клітіна нібито критикувала свого керівника у листуванні з пранкером Джокером. Окрім того, нардеп Антон Поляков розповсюдив аудіозапис, де чоловіки обговорюють,  що посадою Клітіна нібито завдячує  сексуальним стосункам.  

Міністр інфраструктури готує подання на свою заступницю, яка фігурувала одразу у двох скандалах

Залиште свій коментар

Вибір редакції