"Екзит-полів багато, переможець - один". Зеленський відреагував на перші дані опитувань

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський із більше ніж 10-відсотковим відривом очолив рейтинг симпатій серед українських виборців.

Володимир Зеленський подякував всім, хто голосував за його кандидатуру у першому турі президентських виборів у неділю, 31 березня. 

Про це він сказав у своєму штабі після оголошення результатів Національного екзит-полу и екзит-полу, що був виконаний на замовлення ТСН.

"Дякую, що проголосували... Я побачив пару екзитполів. Ну що ж, це сталося - 30,4%. Екзит-полів багато, а переможець - один", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, за даними "Національний екзит-пол 2019" Київського міжнародного інституту соціології та Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%Юлія Тимошенко стала третьою - 14,2%.

Національний екзит-пол

В результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці -  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко - 14%.

результати екзит-полу ТСН
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції