Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екзотичних плазунів на 50 тисяч євро українець намагався контрабандою завести до Польщі

Екзотичних плазунів на 50 тисяч євро українець намагався контрабандою завести до Польщі

Тварин конфіскували і передали у зоопарк польського міста Замость.

Понад півтори сотні екзотичних змій та ящірок нелегально намагався вивезти до Польщі 23-річний українець, йдеться в ТСН.12.00.

Живий товар він сховав у багажнику буса. Рептилії і земноводні були запаковані у пластикові контейнери, їхня вартість на ринку сягає 50 тисяч євро. Серед контрабандних тварин було 69 королівських і 18 сітчастих пітонів, а також удави та ящірки. Усі вони знаходяться під захистом Вашингтонської конвенції, яка забороняє транскордонну торгівлю певними видами тварин та рослин.

Де українець взяв змій і куди віз, польські прикордонники не повідомляють. Тварин конфіскували і передали у зоопарк польського міста Замость.

За нелегальне перевезення плазунів контрабандисту загрожує 5 років за гратами.

Нагадаємо, минулого місяця 5 рідкісних королівських пітонів знайшли в австрійському селищі. Кубло змій у своїй садибі виявила родина місцевого фермера. Здивуванню людей не було меж, адже цей різновид плазунів мешкає винятково в екваторіальних широтах Африки. Тому відразу викликали надзвичайні служби, а ті забрали пітонів до зоопарку. Зоозахисники припускають, що найімовірніше плазунів викинув якийсь недбалий власник. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції