Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Електрик" розповів про обшуки поліції та прокоментував звинувачення його дружини у вбивстві Шеремета

Киян відкидає всі звинувачення поліції.

Волонтер Петро Киян ("Електрик"), який є цивільним чоловіком лікарки Юлії Кузьменко, відкидає всі звинувачення поліції в причетності його дружини до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це Киян сказав в ефірі телеканалу "Еспресо.TV".

"Я є громадянським чоловіком Юлії Кузьменко, яка на цей момент також, наскільки я розумію з повідомлень ЗМІ, є затриманою. У нашому будинку тривають обшуки по цій справі", - розповів Киян.

Він запевнив, що вони обоє не пов'язані з цією справою. Чоловік уточнив, що не є затриманим (на момент ефіру), як повідомляють деякі ЗМІ.

"Ні мене, ні мою дружину на допит не викликали, ніяких повісток, повідомлень нам не вручали. І все, що сьогодні відбувається, є для нас абсолютно дикою новиною. Ми не розуміємо, чому це відбувається з нами, і яке ми взагалі можемо мати відношення до цієї справи, тому в мене велике прохання до українців, до свідомих українців, до всіх патріотів звернути увагу на цю справу, тому що це просто крик душі", - сказав Киян.

Він розповів про свою цивільну дружину.

"Дружина моя 20 років оперувала дітей, вона кардіохірург, заввідділенням. 20 років вона оперувала немовлят. Останні шість років, починаючи від Майдану, вона є волонтером. З кожної своєї заробітної плати вона витрачала кошти на армію, на дітей, на допомогу фронту, на допомогу добровольцям і армії загалом. І сьогодні над нами чинять якусь розправу", - переконаний волонтер.

Юлія Кузьменко
Петро Киян / Facebook
Юлія Кузьменко
Юлія Кузьменко, Петро Киян
Петро Киян / Facebook
Юлія Кузьменко і Петро Киян

Киян зазначив, що правоохоронці йому не телефонували. Він збирається 13 грудня до Києва.

"Буду брати юристів і радитись, я поки не розумію, що мені в цій ситуації робити, в якому правовому статусі тут перебуваю", - сказав чоловік.

Він також наголошує на несхожості своєї дружини із підозрюваною на відео:

"Зверніть увагу на відео, яке вони публікують по телебаченню, і зверніть увагу на конституцію моєї дружини, на конституцію її тіла, там абсолютно різні люди!".

"Це поки будуть мої власні здогадки, які не будуть спиратися на якісь факти. Це дискредитація добровольчого руху, чи дискредитація волонтерського руху, чи взагалі просто патріотичного руху в Україні? Чи може вони просто хочуть призначити крайніх і підібрали, як вони кажуть, схожих, підібрали під відео, тих з ким можна щось зліпити", - припускає Киян.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція затримала фігурантів вбивства журналіста Шеремета. Підозрюваних шукали понад 2,5 року. Нині їм оголошують підозру. 

Правоохорнці підозрюють у вбивстві журналіста військового та волонтера Андрія Антоненка, відомого також як рок-музикант Riffmaster та лікарку Юлію Кузьменко. Окрім цього за словами правоохоронця, були встановлені його додаткові тісні зв’язки із двома особами, які також зацікавили слідство. Також правоохоронці назвали імена інших підозрюваних до скоєння резонансного вбивства. Серед них подружжя колишніх АТОвців Владислав та Інна Грищенко, а також Дугарь Я.С.

Відео МВС оприлюднило прізвища п'ятьох людей, яких вважають фігурантами справи про вбивство Шеремета

Розслідування, про яке звітували міністр, генпрокурор та президент. Поліція затримала підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Усі фігуранти справи - або волонтери, або добровольці, які брали участь у бойових діях на Донбасі. Їх називають організаторами та виконавцями вбивства.  

МВС оприлюднило прізвища п'ятьох людей, яких вважають фігурантами справи про вбивство Шеремета

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції