Електромобілям в Україні почали видавати особливі номери: які переваги мають автовласники

Електромобілям в Україні почали видавати особливі номери: які переваги мають автовласники

Ілюстрація / Фото: Associated Press

Власники електрокарів з цими номерами зможуть паркуватися у спеціальних місцях та матимуть вільний доступ до зарядних станцій.

У новому сервісному центрі МВС, який відкрили у селі Зимна Вода Львівської області, презентували нові номерні знаки для власників електрокарів. Від звичайних вони відрізняються лише зеленим кольором шрифта.

Про це розповідається в сюжеті ТСН.19:30.

Перші 10 клієнтів на Львівщині уже отримали нові "зелені номери", а з ними й переваги. Адже для власників електрокарів на парковці будуть виділені окремі місця з безкоштовною підзарядкою. Загалом в Україні зареєстровано понад 20 тисяч електрокарів.

Для того, щоб отримати на них номери без черги і зробити інші операції, пов'язані з автівками, в новому сервісному центрі пропонують запис через онлайн-кабінет на зручний час. Власниця електрокара Роксолана зізнається, що загалом за зміну номерного знаку заплатила 517 грн 15 коп.

"Тут (у сервісному центрі. — Ред.) вісім робочих місць адміністраторів, які можуть зареєструвати автомобіль, зробити операцію у зв’язку з продажем, а також всі іншіоперації", — каже перший заступник начальника головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.

У МВС пояснили, що нові номерні знаки потрібні, щоб розрізняти електромобілі від решти транспорту на дорогах. Різницю зможуть зафіксувати навіть чорно-білі камери автофіксації.

У Львівській області презентували нові номерні знаки для власників електрокарів

У Львівській області презентували нові номерні знаки для власників електрокарів

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Електрокари
Наступна публікація