Електрони, протони та сила Ампера: який результат ви б отримали на ЗНО з фізики? Тест

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЗНО з фізики необхідне для вступу на низку технічних спеціальностей, на кшталт комп'ютерних наук.

В Україні триває основна сесія ЗНО 2019. Абітурієнти вже встигли скласти низку необхідних для вступу предметів, зокрема математику, а також українську, німецьку, французьку, іспанську та англійську мови. Вже завтра, 30 травня, відбудеться ЗНО з фізики. Воно необхідне для вступу на велику кількість технічних спеціальностей, від інженерії програмного забезпечення до комп'ютерних наук та кібербезпеки. 

Ми підібрали кілька запитань пробного ЗНО з фізики та пропонуємо перевірити, наскільки добре ви засвоїли цю науку у школі. 

 

Нагадаємо, цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

Наразі триває реєстрація на ЗНО до магістратури. Вона триватиме до 3 червня. Складання ЗНО є необхідним для  вступу до магістратури на гуманітарні науки (крім спеціальності "філологія"), соціальні та поведінкові науки, журналістику, богослов’я, право, інформаційні технології, сферу обслуговування, міжнародні відносини, управління та адміністрування. 

зно інфографіка
tsn.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції