Елітне передмістя Києва забруднене радіацією

Згідно з новітнім атласом радіоактивного забруднення України, багато елітних ділянок землі входять у так звану четверту чорнобильську зону.

Мапа радіації
Мапа радіації України
Елітні земельні ділянки в передмісті столиці означені в новітньому атласі радіоактивного забруднення України як четверта чорнобильська зона.

Наприклад, Старі Безрадичі (сусідній населений пункт з селищем, де мешкає президент, Новіими Безрадичами), з поміж інших тисяч селищ на новій радіаційній мапі мають червонясте забарвлення. Що більше червоного, то радіація сильніша, що більше жовтого - то чистіше.

Також до четвертої чорнобильської зони належить селище Козин, де мешкає чимало народних депутатів і українських урядників.Крім того позначені на атласі передмістя Обухова, де стоять елітні котеджі і помпезні садиби.

За словами місцевих мешканців, можновладці, що купують елітну землі, не цікавляться рівнем радіації, адже нічого не збираються вирощувати на своїх гектарах. В той же час прості люди не проти дізнатися про рівень радіаційного забруднення своїх селищ, проте не можуть цього зробити.

Новітні радіаційні атласи і довідники є дуже дорогими, надрукувати їх великим накладом Міністерство надзвичайних ситуацій не змогло. Наприклад, атлас радіоактивного забруднення України був виданий лише у 300 екземплярах. У МНС повідомили. Що всі атласі відправили в бібліотеки, однак до селищ, подібних до Козина, видання не дійшло.

Наразі атлас радіоактивного забруднення України готують до масового тиражу.

Як дізнатися, де розташовані радіаційні зони? Дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

СБУ вилучила радіоактивний контейнер, який загрожував зараженням Львівщини

Під Києвом планують побудувати могильник ядерних відходів

Україна відправляє в Росію ешелон зі смертельно небезпечним токсином

Радіація на Донеччині перевищує допустимі норми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: