Елітне передмістя Києва забруднене радіацією

Згідно з новітнім атласом радіоактивного забруднення України, багато елітних ділянок землі входять у так звану четверту чорнобильську зону.

Мапа радіації
Мапа радіації України
Елітні земельні ділянки в передмісті столиці означені в новітньому атласі радіоактивного забруднення України як четверта чорнобильська зона.

Наприклад, Старі Безрадичі (сусідній населений пункт з селищем, де мешкає президент, Новіими Безрадичами), з поміж інших тисяч селищ на новій радіаційній мапі мають червонясте забарвлення. Що більше червоного, то радіація сильніша, що більше жовтого - то чистіше.

Також до четвертої чорнобильської зони належить селище Козин, де мешкає чимало народних депутатів і українських урядників.Крім того позначені на атласі передмістя Обухова, де стоять елітні котеджі і помпезні садиби.

За словами місцевих мешканців, можновладці, що купують елітну землі, не цікавляться рівнем радіації, адже нічого не збираються вирощувати на своїх гектарах. В той же час прості люди не проти дізнатися про рівень радіаційного забруднення своїх селищ, проте не можуть цього зробити.

Новітні радіаційні атласи і довідники є дуже дорогими, надрукувати їх великим накладом Міністерство надзвичайних ситуацій не змогло. Наприклад, атлас радіоактивного забруднення України був виданий лише у 300 екземплярах. У МНС повідомили. Що всі атласі відправили в бібліотеки, однак до селищ, подібних до Козина, видання не дійшло.

Наразі атлас радіоактивного забруднення України готують до масового тиражу.

Як дізнатися, де розташовані радіаційні зони? Дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

СБУ вилучила радіоактивний контейнер, який загрожував зараженням Львівщини

Під Києвом планують побудувати могильник ядерних відходів

Україна відправляє в Росію ешелон зі смертельно небезпечним токсином

Радіація на Донеччині перевищує допустимі норми

ВідеоРадіаційні землі під Києвом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: