Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Елітні Aston Martin і BMW олігарха Курченка можна буде взяти напрокат

Машини передали в користування приватній компанії.

Генеральна прокуратура України передала вилучені в олігарха-втікача Сергія Курченка автомобілі належній законом установі. Йдеться про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Як повідомляє прес-служба цього агентства, від правоохоронців було отримано транспортні засоби представницького класу Aston Martin Rapide та броньований BMW 760i. "Того ж дня арештовані активи АРМА передало в управління ТОВ "Лакшері Транс", відібраному за результатами конкурсу. Відповідно до умов договору, компанія-управитель забезпечує збереження активу та надходження коштів до державного бюджету України", - наголошується в офіційному повідомленні.

ВідеоПечерський суд столиці постановив узяти під варту олігарха Сергія Курченка

Водночас Українська правда з посиланням на власні джерела пише, що ці машини належали через підставних осіб Курченку, котрий у 2014 році втік до РФ слідом на Віктором Януковичем та іншими щільно пов’язаними з його режимом особами. За даними журналістів, ТОВ "Лакшері Транс" спеціалізується на наданні автомобілів в оренду. "Зараз мають змінити реєстраційні документи. І будуть шукати орендарів", – підтвердив цю інформацію начальник управління Нацагентства з розшуку та менеджменту активів Віталій Різник.

Про конфіскацію двох елітних авто олігарха Курченка повідомлялося напередодні. У коментарях до цього запису в соцмережах речниця генпрокурора Лариса Сарган зазначила, що власником цих автівок був дехто "молодий та перспективний", а на репліку інших користувачів, що справа стосується олігарха-втікача часів Януковича Сергія Курченка, лише зазначила, що "є ще що конфісковувати". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції