"Епідемія глухоти, сліпоти й порушення законів": Депутатка від "Голосу" подала до суду на Офіс Генпрокурора

"Епідемія глухоти, сліпоти й порушення законів": Депутатка від "Голосу" подала до суду на Офіс Генпрокурора

Фото: УНІАН

Звернення до суду стосується погроз.

Народна депутатка від фракції "Голос" Олександра Устінова подала до суду скаргу на Генпрокурора та його Офіс за бездіяльність.

За її словами, за 1,5 місяця Офіс Генпрокурора не вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про погрози "відбити бошки", що прозвучали на засіданні парламентського комітету з питань здоров’я нації від "представників фарммафії" на адресу двох нардепок від "Голосу" Олександри Устінової та Ольги Стефанишиної.

"Подала до суду на бездіяльність Генерального прокурора та всього новоствореного "реформованого" Офісу Генпрокурора. Не знаю, як там з реформами, але з порушенням закону все, як і було раніше: чхати прокурорам на закони та навіть на Кримінальний процесуальний кодекс", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Депутатка додала, що зверталася до міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької з приводу того, що біля МОЗ постійно стоїть припаркована машина особи, яка погрожувала народній депутатці.

"…Машина фармацевтичного лобіста і далі кожен день припаркована біля Міністерства охорони здоров'я на міністерській парковці, в'їзд до якої дозволено лише працівникам через шлагбаум. До речі, питала в міністра Зоряни Скалецької – каже, що не бачила і нічого про це не знає. Прямо епідемія якась – глухоти, сліпоти й порушення законів", - наголосила Олександра Устінова. 

Нагадаємо, 27 листопада 2019 року на засіданні парламентського комітету з питань охорони здоров'я колишній радник очільниці МОЗ Зоряни Скалецької Олександр Чумак, заявив, що "відіб’є бошки" народним депутаткам від "Голосу" Олександрі Устіновій та Ользі Стефанишиній. Після чого вони повідомили, що звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою. 28 листопада Олександра Устінова подала заяву проти Олександра Чумака до ГПУ.

Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька про головні завдання 2020 року

Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька про головні завдання 2020 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація