Епідемія грипу: на Луганщині та Донеччині дві людини померли від пневмонії

У Луганську та в Донецькій області від пневмонії померли дві людини. Медики переконують, що про ніякого грипу в них не було.

У Луганську від пневмонії помер 27-річний чоловік, а у Краматорську Донецької області - 37-річний чоловік. Медики запевняють, що ці смерті не пов'язані з епідемією грипу.

Так, у Луганську 31 жовтня помер 27-річний пацієнт, смерть наступила від зливної пневмонії. Для встановлення повного діагнозу та причини захворювання було призначено спеціальні вірусологічні дослідження.

За словами начальника управління охорони здоров'я Луганська Тетяни Шириної, померлий хворів протягом тижня та пізно звернувся по медичну допомогу.

У цілому, за словами Шириної, рівень захворюваності на пневмонію цього року в Луганську навіть трохи нижчий, ніж у минулому. За 10 місяців 2009 року було зафіксовано 33 випадки, а за весь минулий рік - 80.

У Луганську в цьому році також відзначається зниження рівня захворюваності на ГРВІ. За словами головсанлікаря Луганська Володимира Жданова, у жовтні 2008 року було зареєстровано 11 тисяч 868 випадків, а в жовтні 2009 року - 11 тисяч 3 випадки.

Разом із тим, у місті Краматорську Донецької області від пневмонії помер 37-річний працівник Новокраматорського машинобудівного заводу.

Лікарі не пов'язують цей випадок зі свинячим грипом А/H1N1. До лікування були залучені лікарі з Донецька, двічі вилітала санавіація. Фахівці, які проводили розтин, не виявили ознак свинячого грипу.

За словами заступника міського голови Краматорська Марини Караван, яка займається питаннями охорони здоров'я, летальний результат при пневмонії не є винятковим. "На жаль, подібні випадки в Краматорську відбуваються щорічно, - сказала вона. - З огляду на складну ситуацію, яка склалася в нас із захворюваннями органів дихання, була прийнята міська Програма профілактики пульмогологічних захворювань. Згідно з Програмою, кожному лікувальному закладі введена ставка лікаря-пульмонолога, закуплено необхідне діагностичне та лікувальне обладнання".

Нагадаємо, офіційно кількість жертв епідемії грипу в Україні сягнула 64 людей. Захворіла 191 тисяча українців, 7,5 тисячі людей потрапили до лікарень.

У дев'яти областях Західної України та Києві введено карантин. Крім того, на три тижні закрито всі навчальні заклади в Україні, заборонено проведення масових заходів.

Читайте також:

Кількість жертв епідемії грипу зросла до 64 людей

У Верховній раді почалася паніка через епідемію грипу

В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: