У Західній Україні від грипу померли ще 4 людини

На боротьбу з грипом на Львівщині виділено 100 тисяч гривень. У школах та дитсадках запроваджено карантин.

На Львівщині ситуація з грипом ускладнилась. За останній тиждень у Дрогобичі від ускладнень померло 4 людини.

Раніше стало відомо, що на Тернопільщині було зареєстровано сім випадків смертей від грипу, причому практично всі померлі були молодими та фізично здоровими людьми.

Начальник відділу охорони здоров’я Дрогобицького міськвиконкому Андрій Шевкенич заявляє, що летальні випадки спричинені в першу чергу невчасним зверненням до лікаря, пізньою госпіталізацією та самолікуванням.

"Лише за останню добу швидка допомога отримала більше 50 викликів, пов’язаних з симптомами грипу. Внаслідок цього 11 людей госпіталізовано", - зазначив Андрій Шевкенич.

За словами керівника дрогобицької медицини, для боротьби з вірусом засновано штаб під керівництвом першого заступника міського голови Дрогобича, головою штабу призначено начальника відділу охорони здоров’я Дрогобицької міськради. На боротьбу з грипом виділено 100 тисяч гривень і вже розпочався розподіл цих коштів по установах. У школах та дитсадках запроваджено карантин. У міській лікарні перепрофілювали один з відділів під терапевтичний, у дитячих лікарнях Дрогобича та Стебника додатково виділено 40 ліжок.

"На мою думку, те, що відбувається зараз - це пік, сподіватись на спад захворюваності можна буде через тиждень, - зазначив Андрій Шевкенич.

Нагадаємо, 27 жовтня начальник Головного управління охорони здоров'я Тернопільщини Богдан Ониськів заявив про сімох померлих від грипу.

За словами чиновника, ці смерті були пов'язані з ускладненнями, спричиненими грипом, причому практично всі померлі були молодими та фізично здоровими людьми. Крім того, Ониськів відзначив, що тернопільчанам загрожує поки невідомий штам грипу, походження якого медики ще не виявили.

Головний державний санітарний лікар України Олександр Біловол у свою чергу повідомив, що випадки смерті не пов’язані з поширенням у Європі епідемії грипу А/H1N1, більш відомого як "свинячий" грип.

Висока смертність, на його думку, викликана респіраторною вірусною інфекцією і пов’язана з тим, що громадяни занадто пізно звертаються за медичною допомогою.

Читайте також:

МОЗ заперечило чутки про спалах "свинячого" грипу в Україні

Грип завдасть по Україні подвійний удар

Тернопільська влада спростувала інформацію про сім смертей від грипу

В Україні за тиждень на грип захворіли понад 45 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: