У Києві введено карантин: епідемія грипу розпочнеться в понеділок

Наразі захворілих близько 17 тисяч людей, але пандемічного грипу в Києві не зафіксовано.

Епідемічний поріг ГРВІ в Києві буде перевищено на початку наступного тижня, коли кількість хворих на епідемію грипу перевищуватиме 23 тис. 250 людей.

Такий прогноз озвучив головний державний санітарний лікар Києва Олександр Пономаренко на екстреній нараді під головуванням мера Києва Леоніда Черновецького із приводу масової захворюваності на грип.

"Зараз захворілих близько 17 тис. людей. Пандемічного грипу в Києві не зафіксовано", - додав він.

Київська міська державна адміністрація ввела карантин через епідемію грипу А(H1N1) у школах і вищих навчальних закладах з 2 листопада до окремого розпорядження.

Про це на засіданні надзвичайного штабу мерії із приводу грипу сказала перший заступник голови міськадміністрації Ірена Кільчицька.

"Закриття загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій незалежно від форм власності й відомчого підпорядкування з понеділка, 2 листопада до особливого розпорядження... закриття ВНЗ всіх рівнів акредитації до особливого розпорядження", - сказала Кільчицька.

Крім того, вона повідомила, що мерія рекомендує батькам дітей дошкільного віку утриматися по можливості від відвідування дитячих садків, незважаючи на те, що вони самі будуть працювати.

Також мерія вирішила ввести строгий масковий режим, крім медичних установ, в установах торгівлі, громадського харчування й на ринках.

Зі слів Кільчицької, мерія також має намір збільшити кількість ліжко-місць у лікарнях для госпіталізації хворих, посилити контроль над станом здоров'я вагітних і породілей, які є однієї з найбільш підданою захворюванню категорій населення.

Крім цього, міськадміністрація обмежила проведення в місті масових заходів, заборонила енергопостачальній компанії "Київенерго" відключати від теплопостачання будь-яких споживачів міста, вирішила забезпечити необхідними медикаментами малозабезпечених жителів міста, а також виділити додаткові кошти на закупівлю необхідних медикаментів для медустанов.

Крім того, мерія доручила комунальному підприємству "Фармація" забезпечити стабільну роботу всіх її 130 аптек і наявність у них мінімально необхідного набору медикаментів для лікування простудних захворювань.

Як повідомляло агентство, раніше Кабмін увів карантин в 9 областях у зв'язку з епідемією грипу А(H1N1).

Міністерство охорони здоров'я оголосило епідемію грипу A(H1N1) в Україні.
 

Нагадаємо, уряд вже ввів карантин і обмежив пересування у дев'яти областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій. В усій Україні закрито навчальні заклади та скасовано громадські заходи.

Крім того, прем'єр Юлія Тимошенко назвала епідеміологічний рівень в Україні найвищим.

Зараз офіційно підтверджено 11 випадків захворювання на свинячий грип A (H1N1). Ще близько тисячі людей під підозрою на цю хворобу.

Читайте також:

Ющенко готовий попросити в світової спільноти ліки від грипу

Тимошенко: ми зробимо все, щоб запобігти поширенню епідемії грипу

Через епідемію грипу в Україні закрито всі навчальні заклади

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

ВідеоУ Києві введено карантин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: