Епідемія грипу в Україні вбила 73 людини

В цілому на грип та ГРВІ в Україні захворіло близько 255 516 людей, з них 121 407 дітей.

Міністерство охорони здоров’я станом на вечір 2 листопада підтверджує 70 випадків смерті від епідемії грипу у Західній Україні. Проте влада Львівщини наводить ще більші цифри.

Зокрема, за даними прес-служби МОЗ, летальні випадки зафіксовано у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій, Закарпатській і Рівненській областях.

У Міністерстві повідомляють, що з 70 випадків смерті 30 випадків зафіксовано у Львівській області, 16 - в Тернопільській, 12 - в Івано-Франківській, 5 – у Чернівецькій, по 2 - у Волинській, Закарпатській і Рівненській областях, 1 - в Хмельницькій області.

Проте за даними Львівської облдержадміністрації, в області від епідемії грипу загинули 33 особи, причому 2 з них – діти віком до 14 років.

В цілому на грип та ГРВІ в Україні захворіло близько 255 516 людей, з них 121 407 дітей.

Наразі у дев'яти областях Західної України та Києві введено карантин. Крім того, на три тижні закрито всі навчальні заклади в Україні, заборонено проведення масових заходів.

Лікарі радять не виходити на вулиці без марлевих пов'язок, уникати людних місць, пити вітаміни для профілактики, а при перших симптомах грипу - високій температурі, кашлі, нежиті, - звертатися до медичної установи.

Читайте також:

Головний санлікар: в Україні немає епідемії свинячого грипу

Польща закликала ЄС допомогти Україні побороти грип

Грип A/H1N1 виявлено у двох з 29 померлих мешканців Львівщини

Проти МОЗ порушено справу за корупцію і недбалість у боротьбі з грипом

ВідеоЕпідемія грипу в Україні вбила 71 людину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: