Епідемія грипу в Україні. Від початку сезону померли 15 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Показник захворюваності на 43,1% більше за епідемічний поріг в Україні.

Від початку епідеміологічного сезону в Україні 15 людей померли від ускладнень грипу.

Про це 5 лютого повідомив гендиректор директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Андрій Скіпальський, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням Центру громадського здоров'я, загалом 1 жовтня 2019 року госпіталізовано 84 846 хворих на грип та ГРВІ, з них 77,6% - діти, вакцинувалось 235,404 тис. осіб.

За минулий тиждень (27.01–02.02) на ГРВІ захворіла 260 871 людина, із них 67,8% — діти.

Інтенсивний показник захворюваності склав 682,2 на 100 000 населення, що на 43,1% за епідемічний поріг в Україні.

"У багатьох областях України перевищено епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ, в багатьох установах освіти вводяться карантинні заходи. За тиждень зареєстровано два летальні випадки внаслідок грипу, з початку епідсезону - 15. Жоден з померлих від грипу не був вакцинований", - сказав Скіпальський

За даними МОЗ, упродовж звітного тижня проти грипу вакциновано 1 951 людину, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 235 404 особи.

Раніше, 31 січня, у Дніпропетровській області оголосили епідемію грипу через зростання хворих. На ГРВІ й грип в області перевищила епідемічний поріг. Упродовж останнього тижня кількість хворих зросла на 44%.

Як повідомлялося, в Україні почали масово закривати школи на карантин через підвищення захворюваності на грип і ГРВІ. У столиці на карантині кожна четверта школа. Також закриті школи в Одесі, на Донеччині, Сумщині, Полтавщині, Вінниччині, Рівненщині, Волині, Бердянську, у Житомирі, Ужгороді, Хмельницькому, Чернівцях.

Плейлист 20 відео Грип і ГРВІ

У низці регіонів України закриті заклади освіти через розповсюдження грипу та гострих респіраторних захворювань. Наразі відомо про 13 смертельних випадків.

Грип і ГРВІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції