Епідемія грипу в Україні забрала життя 354 людей

Кількість померлих від грипу та ГРВІ збільшилася до 354 людей, за добу померли 12 осіб. З початку епідемії перехворіло півтора мільйона українців.

Кількість жертв епідемії грипу в Україні збільшилася до 354 людей.

За останню добу від грипу і ГРВІ померли 12 людей, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

За даними відомства, всього в країні відмічено 1 млн 540 тис. 514 випадків захворювання, 88 тис. 744 людини госпіталізовані.

Епідемічний поріг перевищений у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях, а також в  Києві.

Як повідомлялося, в Україні підтверджено 225 випадків захворювання на грип А/H1N1, з них 17 осіб померли.

Нагадаємо, що у Тернопільській та Івано-Франківській областях ситуація із захворюванням на ГРВІ та грип стабілізувалася. За даними Міністерства охорони здоров’я, ці області уже вийшли із епідемії, і їх зараз класифікують як "області, в яких зафіксовано наближення до епідемічного порогу".

Крім того, головний державний санітарний лікар Києва звернувся до мера столиці Леоніда Черновецького з пропозицією поновити заняття у всіх навчальних закладах міста і роботу деяких дошкільних установ у середу, 25 листопада.

За прогнозами міської СЕС, з урахуванням темпів зниження захворюваності населення на грип та ГРВІ за три дні поточного тижня, протягом тижня на грип та ГРВІ перехворіють близько 26 тисяч киян. Показник складе 94-95,6 на 10 тисяч населення, що тільки на 4% перевищує рівень епідпорогу.

Читайте також:

Карантин у Києві скасують наступного тижня

На Тернопільщині й Прикарпатті припинилась епідемія грипу

В Україні підтверджено 225 випадків свинячого грипу

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: