Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від епідемії грипу померли вже 60 людей, десятки в критичному стані

За даними МОЗ, станом на 1 листопада від епідемії грипу в Україні померли 60 людей. Ще десятки перебувають у вкрай важкому стані.

Кількість загиблих від епідемії грипу в Україні станом на 17:00 1 листопада досягла 60 людей, з них три дитини, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, у Львівській області загинуло 29 людей, в Івано-Франківській області 9 людей, в Тернопільській обл. - 14 людей, в Чернівецькій обл. - 5 людей, в Рівненській обл. - 2 людини, у Волинській обл. 1 людина.

Всього захворіла 191431 людина. Госпіталізовано в Україні 7524 людини. Десятки з них перебувають в реанімації у вкрай важкому стані.

Ще одна смерть від пневмонії була зафіксована на Одещині - там померла 41-річна працівниця швейної фабрики. За попередніми даними, вірусу каліфорнійського грипу А/Н1N1в неї не було.

Офіційно в Україні підтверджено лише 14 випадків захворювання на "свинячий грип".

Лікарі радять не виходити на вулиці без марлевих пов'язок, уникати людних місць, пити вітаміни для профілактики, а при перших симптомах грипу - високій температурі, кашлі, нежиті, - звертатися до медичної установи.

Читайте також:

Що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Фармацевти Харкова пообіцяли ліки від "свинячого грипу"

Ліки від грипу продаватимуть виключно за рецептами

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції