Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Епідемії гепатиту А в Україні немає. У МОЗ прокоментували спалах хвороби у Миколаєві

Наразі триває розслідування та лабораторні дослідження питної води.

У Міністерстві охорони здоров'я України заявляють, що на території держави епідемії гепатиту А немає.

"За 11 місяців 2017 року в Україні зареєстрували 29 спалахів вірусного гепатиту А, показники захворюваності не перевищили середніх багаторічних рівнів", - йдеться у повідомленні МОЗ. 

Як зазначили у міністерстві, здебільшого спалахи були пов’язані з недотриманням заходів профілактики та порушенням протиепідемічного режиму на об’єктах, а також з недотриманням правил особистої гігієни самими хворими.

ВідеоУ Миколаєві стався спалах гепатиту

33 дорослих і шестеро дітей потрапили на лікарняні ліжка з підозрою на гепатит А. Проте, медики заспокоюють - це не епідемія, а сезонне збільшення, типове для хвороби Боткіна. Причини зараження людей ще встановлюють, насамперед підозрюють розливну питну воду.

У Миколаєві стався спалах гепатиту

Коментуючи спалах гепатиту А у Миколаєві та області, де захворіли 47 людей, з них – шестеро дітей, у МОЗ зазначили, що у більшості хворих форма перебігу захворювання середньої важкості, у двох людей, у тому числі в однієї дитини – форма перебігу важка.

"У стаціонарі залишаються 35 людей. Троє людей від госпіталізації відмовились. Епідеміологічне розслідування та лабораторні дослідження питної води тривають", - повідомили у МОЗ.

Нагадаємо, що у Миколаївській області проводять розслідування за фактом масового захворювання громадян на гепатит А.

У прес-службі управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА запевняли, що епідемії гепатиту А у Миколаєві наразі немає, бо показники захворюваності знаходяться на рівні нижче середнього показника по Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції